Jeszcze kilka tygodni temu plotkowano o zaręczynach, a dziś wszyscy komentują rozstanie. Gigi Hadid i Zayn Malik nie są już razem! Fani nie mogą w to uwierzyć, jednak informację potwierdził wokalista, jak i modelka. Para spotykała się od dwóch lat, a Brytyjczyk przecież niedawno wytatuował sobie na klatce piersiowej oczy starszej siostry Belli Hadid! Dlaczego do tego doszło? Gigi Hadid i Zayn Malik nie podają powodu rozstania, ale nietrudno się domyślić, że grafik tak popularnych osób jest mocno napięty i nie ma w nim miejsca na zbyt wiele spotkań we dwoje. Gigi Hadid i Zayn Malik byli oficjalnie razem od listopada 2015 roku, w tym czasie wystąpili razem w teledysku "Pillowtalk" promującym solowy album Malika. Mają również na koncie wspólną sesję dla amerykańskiego Vogue. 

Zayn napisał na Twitterze:

"Gigi i ja mieliśmy niesamowicie ważny, kochający i zabawny związek, mam olbrzymi szacunek i uwielbienie dla Gigi jako kobiety i przyjaciółki. Ma niesamowitą duszę. Jestem wdzięczny wszystkim naszym fanom za poszanowanie tak trudnej decyzji i naszej prywatności w tym czasie. Chcieliśmy, żeby ta wiadomość wyszła jako pierwsza od nas. Kochamy was wszystkich. xZ"

Na post Gigi Hadid również nie trzeba było długo czekać:

"Oświadczenia o rozstaniu często wydają się bezosobowe, ponieważ nie ma sposobu, aby wyrazić słowami, co dwoje ludzi przeżywa razem przez kilka lat... nie tylko w związku, ale też w życiu. Jestem wdzięczna za miłość, czas i lekcje życia, które dzieliłam z Z. Nie chcę dla niego nic innego niż tego co najlepsze dla niego i będę go wspierać jako przyjaciela, dla którego mam ogromny szacunek i miłość. Jeśli chodzi o przyszłość, cokolwiek ma być to będzie".