„Gigi Hadid i Bradley Cooper mają sekretny romans” – donoszą prasowe nagłówki. Specjalizujący się w tematyce show-biznesowej zagraniczni dziennikarze nie wierzą najwyraźniej w przyjaźń damsko-męską. Ze zdjęć wykonanych w czwartkowy wieczór przez paparazzi (znajdziecie je na Instagramie Daily Mail) wnioskować można jedynie, że 28-letnia modelka i 48-letni aktor wybrali się do włoskiego lokalu Via Carota. Mimo to znawcy międzyludzkich relacji dopatrują się w kadrze oznak gorących uczuć. Fotoreporterom nie udało się uchwycić wzajemnych czułości, więc wszystko pozostaje w sferze domysłów. Nie ulega jednak wątpliwości, że między kolejnymi pokazami i wyjściami w towarzystwie Taylor Swift i Blake Lively gwiazda wybiegów wygospodarowała wolną chwilę na spotkanie ze starszym znajomym. Cooper także nie narzeka na brak zajęć. W ostatnim czasie promował biograficznego „Maestro” i spędzał wakacje u boku swojej eks, Iriny Shayk, ale i tak znalazł w napiętym grafiku czas dla Hadid.

Gigi Hadid i Bradley Cooper są parą? Dzieli ich 20 lat, łączy bliska znajomość z Leonardem DiCaprio

Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, aby Bradley Cooper i Gigi Hadid zostali pełnoprawną parą. Oboje są singlami, obracają się w tym samym gronie, a zawodowe sukcesy z powodzeniem łączą z rodzicielstwem. Szkopuł w tym, że fani raz po raz węszą powrót aktora do dawnej partnerki. Ba, niedawno anonimowe źródła szeptały, że Irina i Bradley planują powiększenie rodziny. Rodzice 6-letniej Lei De Seine nie odnieśli się do zaskakujących wieści. Jedynym – ale jakże wymownym – komentarzem mogą być fotografie, na których 37-latka nad ranem opuszcza dom rozwiedzionego niedawno Toma Brady'ego. Co do Gigi, modelka rozstała się z Zaynem Malikiem, ojcem trzyletniej Khai, w 2021 roku. Ostatnio podejrzewano ją o związek z Leonardem DiCaprio. Miłość nie trwała długo. Po tym jak widziano ich na afterparty na tygodniu mody w Nowym Jorku i halloweenowej imprezie, postanowili wrócić do przyjacielskich stosunków. 

Tutaj sprawy się nieco komplikują, bo Bradley Cooper i Leonardo DiCaprio poznali się jako zaczynający karierę dwudziestolatkowie i od wielu lat utrzymują ze sobą kontakt. Co prawda panów nie powinna poróżnić zazdrość, jako że Leonardo aktualnie zajęty jest randkowaniem z włoską modelką Vittorią Ceretti. Warto też dodać, że w nieodległej przeszłości znany kobieciarz miał na oku... Irinę. Teraz niektórzy podejrzewają, że to właśnie gwiazdor „Czasu krwawego księżyca” zaaranżował spotkanie swoich znajomych, aby wynagrodzić przyjacielowi chwilę słabości i flirt z jego byłą ukochaną. A może, chowając się za sportową bluzą z kapturem, osobiście uczestniczył w kolacji, która wcale nie miała romantycznego charakteru. Na razie żaden scenariusz nie jest wykluczony. W końcu miłosne życie celebrytów jest nad wyraz zawiłe i pełne niespodziewanych powiązań.