Irina Shayk regularnie dostarcza nam przykładów prowokacyjnych stylizacji w dobitnym tego słowa znaczeniu. Bywa, że burzliwe dyskusje wywołują nieprzeciętne buty (ni to klapki, ni to pończochy). Czasem lawinę komentarzy ściągnie na siebie prześwitującą sukienką. Chleb powszedni świecie celebrytów? Może i tak, ale sensacja na wyścigu Formuły 1. Nie wspominając o bieliźnie z czarnej siateczki noszonej buńczucznie na canneńskim festiwalu. Nietakt, brawurowe ryzyko czy awangarda? Zwał jak zwał, sławna 37-latka i jej stylistka Natashą Colvin wiedzą, co zdjąć z wieszaka, aby o nich pisano. Jednak ostatnio, w wersji model off-duty, włożyła na siebie tak mało, że redaktorki mody mają związane ręce. A skoro kontrowersyjne stroje zeszły na drugi plan, w centrum zainteresowania znalazło się prywatne życie gwiazdy wybiegów. 

Irina Shayk i Bradley Cooper na gorących zdjęciach z wakacji. Modelka i aktor nadal trzymają się blisko

Irina Shayk i Bradley Cooper zerwali lata temu, a media z uwagą obserwują tajemniczą relację byłego aniołka Victoria's Secret z Tomem Bradym. Chociaż rzekomi kochankowie spędzają ze sobą coraz więcej czasu, fani nie dają się przekonać i wytrwale trzymają kciuki za związek z hollywoodzkim gwiazdorem. A modelka nieustannie podsyca płonne nadzieje. Obecnie rodzice małej Lei de Seine przebywają na urlopie. To nie pierwszy raz, gdy spędzają razem wakacje już po rozstaniu, co więc zwróciło uwagę obserwatorów? Chodzi o zdjęcia publikowane na profilu Iriny.

Shayk podzieliła się kilkoma ujęciami, na których pozuje topless. Na letnią stylizację składał się jedynie czarny dół od bikini, białe skarpetki i sportowe buty. Wakacyjną swobodą zaraziła swojego eks. Bradley Cooper przyjął podobną taktykę radzenia sobie z sierpniowymi upałami. Gwiazdor „Maestra” również pozbył się koszulki i wskoczył na kajak. Była partnerka udostępniła na Instastory czarno-biały kadr z relaksującym się nad wodą aktorem. Co to oznacza dla wiernych kibiców tej dwójki? Możemy się jedynie domyślać, ale nawet jeżeli już nie mają się ku sobie, pozostaje pogratulować, że poszli śladem Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina.

irinashayk / instagram.com