Są jedną z najgorętszych, ale też najbardziej tajemniczą parą, która strzeże swojej prywatności. Robert Pattinson i Suki Waterhouse po pierwsze, rzadko pojawiają się publicznie razem, po drugie właściwie nie mówią o swoim związku. „Miłość traci całą swoją wyjątkowość, gdy dopuszczasz do niej zbyt wiele osób”, wyznał w 2019 roku Robert Pattinson i konsekwentnie się tego trzyma. Być może to pokłosie jego medialnego związku z Kristen Stewart, który rozpadł się na oczach milionów fanów. O tym, że Suki Waterhouse, obecna partnerka aktora, jest w ciąży, dowiedzieliśmy się ze sceny. Artystka ogłosiła (oczywiście nie wprost) na festiwalu Corona Capital, że spodziewa się pierwszego dziecka. “Chciałam błyszczącą sukienką odwrócić uwagę od czegoś innego. Nie wiem, czy się udało”, powiedziała podczas koncertu. Kilka miesięcy później para powitała na świecie pierwsze dziecko, a w sieci pojawiły się właśnie ich wspólne zdjęcia z rodzinnego spaceru.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse zostali rodzicami po raz pierwszy

Suki Waterhouse i jej narzeczony Robert Pattinson powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Serwis “Daily Mail” opublikował pierwsze zdjęcia Roberta Pattinsona i Suki Waterhouse z wózkiem w Los Angeles. 32-letnia Suki i jej 5 lat starszy narzeczony Robert wybrali się na rodzinny spacer. Obydwoje postawili na casualowe, wygodne stylizacje: on bluzę i pikowaną kurtkę, z kolei ona granatowy płaszcz i dres, które dopełnili czapkami z daszkiem. Nie jest znana płeć oraz imię dziecka, ale różowy wózek może wskazywać, że Suki Waterhouse urodziła dziewczynkę. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla całej rodziny.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse – związek

Ich pierwsze dziecko to zwieńczenie 5-letniego związku, który rozpoczął się z dala od blasku fleszy. Oficjalnie jako para Robert Pattinson i Suki Waterhouse pojawili się po raz pierwszy po 3 latach związku, w grudniu 2022 roku na pokazie Diora. Następnie zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas Met Gali. Od jakiegoś czasu Pattinson i Waterhouse są zaręczeni, jednak nie wiadomo, kiedy planują się pobrać. Z bliskich źródeł pary wiadomo, że obydwoje byli gotowi na to, żeby zostać rodzicami. Mamy nadzieję, że już niedługo poznamy płeć pierwszego dziecka Roberta i Suki.