Pierwsze zdjęcie z serii przedstawia parę jadącą obok siebie na koniach, pochylającą się do słodkiego pocałunku. "Wszystkiego najlepszego, kochanie..." - podpisała fotkę Hadid. Potem modelka podzieliła się zdjęciem, na którym ona i Banuelos podziwiają fajerwerki na tle ośnieżonych gór (jak widać, spędzają już razem wakacje) oraz filmem, na którym kowboj jeździ po stodole na rowerze elektrycznym. Inny ujmujący klip ukazywał parę w trakcie pocałunków, a kolejne ujęcia przedstawiały ich układających dłonie w serce i okazujących sobie czułości na imprezach rodeo. Hadid udostępniła też zdjęcie, na którym widać ją w czapce z daszkiem opartą o metalowe barierki, gdy Banuelos jeździ konno na ringu.

Bella Hadid i Adan Banuelos@bellahadid/Instagram

Kim jest Adan Banuelos?

Adan Banuelos jest meksykańsko-amerykańskim jeźdźcem. Mieszka w Forth Worth w Teksasie i jest synem Ascencion Banuelos, pierwszego meksykańskiego Amerykanina wprowadzonego do National Cutting Horse Association Hall of Fame. Banuelos nie jest zwykłym jeźdźcem - to wielka gwiazda w świecie hippicznym. W 2017 roku został wprowadzony do National Cutting Horse Association Rider Hall of Fame, jako jeden z najmłodszych członków w historii, a w 2020 roku wygrał NCHA Futurity Open Championship. 

Wszystko, co wiemy o związku Belli Hadid z kowbojem

Jako że Hadid dorastała w uprzywilejowanym otoczeniu Beverly Hills, gdzie jeździectwo było częścią jej stylu życia, zamiłowanie modelki do koni jest wszystkim dobrze znane. Po przerwie związanej z boreliozą na nowo rozbudziła w sobie miłość do tego sportu, co prawdopodobnie utorowało drogę do związku z Banuelosem - prawdopodobnie poznali się w jeździeckich kręgach. Choć ta dwójka zachowuje względną prywatność, ich związek przeszedł przez kilka ostatnich miesięcy od sekretnego, przez dyskretny, do całkiem publicznego.

Pierwszy raz widziano ich w październiku 2023 roku, kiedy spacerowali trzymając się za ręce - ale sami zainteresowani długo nie potwierdzali swojego związku. W styczniu 2024 roku Bella Hadid udostępniła zdjęcia z zawodów, w których uczestniczyła wraz z Banuelosem. W lutym supermodelka oficjalnie potwierdziła ich romans słodkim walentynkowym hołdem na instagramowych Stories Zdjęcie przedstawia Banuelosa na koniu, trzymającego się za ręce z Hadid, która stoi przy balustradzie. "Moja walentynka" - podpisała zdjęcie. Podsycając plotki o ich pogłębiającym się uczuciu, TMZ donosi, że Hadid niedawno kupiła dom na wiejskich peryferiach Fort Worth w Teksasie, aby być bliżej Banuelosa, który też ma swoją posiadłość w tej samej okolicy. Mówi się, że para rozdziela swój czas między obie rezydencje.

Wygląda na to, że nowa miłość do kowboja dodała modelce skrzydeł i zainspirowała ją, by znów wskoczyć w siodło. W zeszłym tygodniu podzieliła się zmontowanymi filmikami swojego konia Tuckera rywalizującego w zawodach, wyrażając wdzięczność za ukochanego czteronogiego kompana i odnowioną pasję do jeździectwa. "Mój tańczący chłopiec Tucker i ja dotarliśmy do drugiego etapu naszych pierwszych wspólnych zawodów Non Pro!" Hadid napisała w podpisie. "Tyle ciasteczek dla tego chłopca. Jestem szczęściarą".