Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper poznali się w 2015 roku. Aktor był świeżo po rozstaniu z Suki Waterhouse (obecną partnerką Roberta Pattinsona), natomiast Irina zakończyła 5-letni związek z legendą piłki nożnej, Christiano Ronaldo.

Wakacje spędzili razem we Włoszech i to wtedy do mediów dotarły informacje o nowym romansie w show biznesie. Niedługo później po powrocie do Nowego Jorku, paparazzi przyłapało Irinę na spacerze z teściową. Wszystko wskazywało na to, że zapowiada się poważna relacja. Tak też było, zaledwie rok od pierwszego spotkania Irina zaszła w ciążę. W 2017 roku na świat przyszła Lea De Seine Shayk Cooper, a jej rodzice cieszyli się szczęśliwym związkiem przez kolejne 3 lata. W 2019 roku Irina i Bradley rozstali się. Podczas ostatnich wakacji topmodelka, wstawiła na Instagrama galerię zdjęć z wakacji, w której znalazł się jej były partner sugerując, że coś ponownie może być na rzeczy. Przypuszczenia te nie zostały jednak potwierdzone. 

Leonardo DiCaprio i Irina Shayk na festiwalu Coachella

W miniony weekend fani i reporterzy zauważyli, że Irina bawi się na festiwalu Coachella w towarzystwie innego znanego aktora... Leonardo DiCaprio. Przypuszczenia dotyczące nowego romansu zalały sieć. Na ten moment menadżerowie gwiazd, ani sami zainteresowani nie odnieśli się do sytuacji. Wiadomo jednak, że oprócz Leo i Iriny była z nimi wieloletnia przyjaciółka aktora i modelka, Stella Maxwell. Podejrzewa się, że to ona mogła zorganizować wspólne spotkanie. 

Getty Images / Stringer

Getty Images / Stringer