Bradley Cooper, Irina Shayk - związek

Aktor i rosyjska modelka byli kilkuletnią parą, którą uwielbiał showbiznes. Poznali się w 2015 roku, a 2 lata później urodziło się ich dziecko, dziewczynka Lea De Seine. Jednak w 2019 roku - ku zaskoczeniu wszystkich - postanowili się rozstać. 

Irina Shayk i Bradley Cooper są znów razem? Dowodem na to jest nowe zdjęcie, które modelka zamieściła na instagramie. Cała branża aż huczy od plotek!>>

Przez ostatnie miesiące łączono ich z innymi partnerami. Podejrzewano, że aktor miał romans z Lady Gagą, z którą grał w filmie "Narodziny gwiazdy", jednak okazało się to nieprawdą. W ostatnim czasie media podały, że jego nową wybraną serca jest była wiceprzewodnicząca kampanii Hilary Clinton - Huma Abedin. Gwiazda modelingu z kolei była widywana po rozstaniu w Prowansji z Kanye Westem, ale okazało się, że łączy ich po prostu przyjaźń. 

Jednak teraz okazuje się, że jest duża szansa, że Cooper i Shayk znów są razem. Czy dali sobie drugą szansę? 

Powodem plotek jest zdjęcie, które modelka opublikowała na swoim Instagramie. Widzimy na nim byłych partnerów w kostiumach kąpielowych podczas wakacji. W rzeczywistości jednak nie musi to wcale oznaczać powrotu do siebie - Bradley Cooper i Irina Shayk cały czas utrzymują ze sobą kontakt i chcą mieć bliską przyjacielską relację ze względu na ich córkę. Mimo wszystko fani gwiazd pytali w komentarzach, czy wrócili do siebie i są ponownie razem. Żadne z nich nie potwierdziło jednak tych doniesień.

Irina Shayk, Bradley Cooper - powrót do siebie jednak możliwy?

Aż do teraz, kiedy amerykańskie serwisy (m.in. Page Six, ale też amerykańskie ELLE) podały, że jest duże prawdopodobieństwo, że para "odnawia swój związek". Powołują się na źródło bliskie Shayk i Cooperowi, które sugeruje, że rozważają oni pojednanie, a także... rozmawiają o dzieciach. Komentator zwrócił uwagę, że mają bardzo zdrową relację rodzicielską i odniósł się do ostatnich wspólnych wakacji. "To była prawdziwa rodzinna ucieczka i rozważają powrót do siebie. [Irina - przyp. red.] chciałaby, żeby jej córka miała rodzeństwo. Oboje nie traktowali poważnie nikogo innego i są wciąż są zachwyceni posiadaniem dziecka"

Słynne pary, których rozstanie sprawiło, że pękło nam serce>>

Irina Shayk i Bradley Cooper wrócą do siebie oraz powiększą rodzinę? Teraz czas na dojrzałą decyzję z ich strony, czy rzeczywiście tego chcą.