Co prawda żarty z udziałem Leonarda DiCaprio i statuetki Oscara są nieaktualne od 2016 roku, kiedy to Amerykańska Akademia Filmowa doceniła jego kreację w obrazie „Zjawa”, ale aktor nie pozostawił internetowych śmieszków z pustymi rękoma. Gdy 47-latek kolejny raz rozstał się z partnerką zaraz po jej 25. urodzinach, w sieci zawrzało. Na temat specyficznych wymagań aktora powstało tysiące memów, dogłębne analizy jego dotychczasowych związków i... scenariusz komedii romantycznej, w której bohaterka za wszelką cenę próbuje ukryć przed gwiazdorem swój rok urodzenia.

Najnowsze doniesienia sugerują, że Leonardo DiCaprio chce utrzeć memiarzom nosa. Magazyn „People” dotarł do licznych źródeł, według których aktor ponownie ulokował uczucia na wybiegu. I nie chodzi o szerzej nieznaną modelkę z St. Tropez. Tym razem Leo ma bacznie przypatrywać się dużo popularniejszej reprezentantce branży – Gigi Hadid.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid „poznają się nawzajem”. Wspólni znajomi donoszą, że aktor i modelka spędzają ze sobą coraz więcej czasu

O ile zarówno zawód potencjalnej sympatii aktora, jak i jej uroda, doskonale wpisują się w jego gust, to uwagę internautów przykuła kwestia wieku. Gigi Hadid skończyła w tym roku 27 lat! Co więcej, modelka wychowuje córeczkę ze związku z Zaynem Malikiem, a wieczny kawaler Hollywood do tej pory zdawał się unikać rodzinnych zobowiązań.

Gigi Hadid i Zayn Malik – zawiła historia miłości modelki i piosenkarza >>

Mimo wszelkich przeciwności na łamach magazynu czytamy, że para „poznaje się nawzajem” i spędza coraz więcej czasu w swoim otoczeniu. Co ważne, we wspólnych wyjściach towarzyszą im przyjaciele, więc nie są to jeszcze „typowe randki”. Kolejny z informatorów podkreśla, że choć relacja rozwija się powoli, to „Leo zdecydowanie dąży do przebywania z Gigi”.

Inny znajomy zaznacza, że „od rozstania minęło zaledwie kilka tygodni”, więc aktor z pewnością będzie potrzebował nieco więcej czasu na uporządkowanie swojego życia uczuciowego. Nie ma w tym nic dziwnego, bo poprzednia relacja gwiazdora trwała ponad 4 lata. Choć Leo zaciekle chroni swoją prywatność, to na przestrzeni lat fani nieraz widzieli go u boku Camili Morrone. Para była fotografowana podczas romantycznych wypadów do Malibu, Paryża czy Aspen.

Angelina Jolie i Brad Pitt wracają na salę rozpraw. Aktorka pozwała byłego męża na 250 milionów dolarów >>

Konsekwentnie unikali również udzielania wywiadów. Morrone jedynie raz odniosła się do więzi łączącej ją z aktorem: „W Hollywood i całej historii świata było tyle związków z dużą różnicą wieku. Myślę, że każdy powinien móc spotykać się z tym, z kim chce”.  

Według amerykańskich mediów modelka dobrze zniosła zakończenie relacji i jest otoczona wspierającymi przyjaciółmi. „Zajęła się własnym życiem i nie utrzymuje kontaktu z Leo” – czytamy w artykule. Pomocną dłonią służą jej między innymi Kendall Jenner i Hailey Bieber. Kilka dni temu koleżanki po fachu widziane były na wieczornym wyjściu w Los Angeles.