Cher na randce

77-letnia legenda popu i jej 38-letni chłopak byli cali w uśmiechach, gdy ramię w ramię przybyli do prestiżowego Palazzo Reale, gdzie dołączyli do gwiazdorskiej listy gości, w tym Demi Moore, Lupity Nyong'o i Naomi Campbell, aby świętować otwarcie nowej wystawy kultowej marki modowej. Znana z odważnych stylizacji Cher i tym razem nie zawiodła, zakładając efektowny czarno-biały futrzany płaszcz. Pod nim miała na sobie coś, co wyglądało na drugi, całkowicie czarny płaszcz narzucony na czarny top. Uzupełniła swój strój czarnymi podartymi spodniami, czarnymi botkami i czarną futrzaną czapką. Edwards pasował do Cher w czarnej marynarce, białej koszuli i czarnych spodniach.

Na wystawie odwiedzający dowiedzą się, jak słynny duet Domenico Dolce i Stefano Gabbana przekształca pomysły rodzące się w ich głowach w stroje noszone przez ikony takie jak Cher, inspirując się przy tym włoską kulturą. Wystawa, której kuratorką jest Florence Müller, a producentem IMG, obejmuje "wypożyczenia ważnych historycznych dzieł sztuki włoskich starych mistrzów z głównych kolekcji publicznych, a także odpowiedzi na projekty Dolce & Gabbana autorstwa współczesnych artystów", jak podano w komunikacie prasowym.

Cher i młodszy chłopakRobino Salvatore/Getty Images

Historia miłosna Cher i Alexandra

Związek Cher i Edwardsa po raz pierwszy trafił na pierwsze strony gazet w listopadzie 2022 roku, kiedy to zauważono ich trzymających się za ręce podczas spaceru. Od tego czasu wspólnie pojawiali się na wydarzeniach takich jak Paryski Tydzień Mody i otrzymywali zarówno pochwały, jak i krytykę za dzielącą ich 40-letnią różnicę wieku. Mimo to, legenda muzyki nie przejmuje się tymi komentarzami, otwarcie wyrażając swoją miłość do Edwardsa. W programie The Kelly Clarkson Show, piosenkarka stwierdziła: "Na papierze to trochę śmieszne, ale w prawdziwym życiu świetnie się dogadujemy. On jest wspaniały. A ja nie nadaję mężczyznom cech, na które nie zasługują".

W październiku 2023 roku Cher opowiedziała PEOPLE o znalezieniu miłości po siedemdziesiątce. "Nauczyłam się, że nigdy nie jest za późno" - powiedziała. "Gdybyś wypisał wszystkie statystyki, powiedziałbyś: 'Cóż, to jest skazane na porażkę'. Ale jesteśmy razem od roku i gdyby to był tylko rok, i tak byłoby warto. Przeżyłam najlepszy czas". Cher kontynuowała: "On jest wyjątkowy. Bez względu na to, co się dzieje, uwielbiam z nim być. Rozśmiesza mnie i dobrze się bawimy"