Kiedy słyszymy słowo „targi” pierwsza myśl pukająca do furtek w głowie to zapewne nuda. Zbiorowisko stoisk porozstawianych w równych, szarych, do złudzenia przypominających siebie na wzajem alejkach, w których zgubić się jest równie łatwo co zalać herbatę. Tłumy przedsiębiorców tych dużych i tych małych, z teczkami i długimi listami, biegającymi w poszukiwaniu najlepszych ofert. To wszytko stoi za wyżej wspomnianą przez nas „nudą”. 

Co jeśli Szare alejki zamienić w kipiące od kolorów, form i struktur korytarze, szarych biznes-menów w hipsterów, influencerów i znawców designu? Dołóżmy do tego dobrą muzykę i masę atrakcji ubarwiającą rutynowe spacery wśród wystaw. Brzmi jak idealne miejsce na spędzenie weekendu? Tak właśnie Warsaw Expo zamierza odczarować znane nam dotąd „spędy”. 

To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Największe targi upominków i dekoracji zrzeszające ponad ośmiuset najlepszych wystawców na 3 dniowy weekend (24-26 maja) pełen inspiracji, sztuki i piękna. 

Każde zakupy najlepiej rozpocząć od sporządzenia listy, dlatego proponujemy zacząć podróż od naszej strefy Paper and Office, gdzie znajdziecie potrzebne do tego narzędzia. Szukasz idealnego kubka, by nadać swojej poniedziałkowej kawie nietuzinkowego akcentu? W strefie Ceramics & Glass znajdziesz projekty, na widok których zwolennikom szwedzkiej mass kultury opadną szczęki!  Wyobraź sobie, że wchodzisz na domówkę a oczy wszystkich zatrzymują się na twoim naszyjniku i zaczynają błyszczeć za jego przykładem - zamień piękną wizję z twojej głowy w rzeczywistość odwiedzając dział Celebration (Och Bazar). Zmieniasz mieszkanie, szukasz elementów, na których zbudujesz niepowtarzalne wnętrze? Odwiedź strefę Home and deco (by Targi Rzeczy Ładnych) gdzie zachłyśniesz się inspiracjami i designem, jakiego nie widziałeś do tej pory.  Załóżmy, że jesteś zagorzałym fanem robienia wszystkiego samemu, taka przysłowiową „Zosią samosią”, biegasz z jednego końca miasta na drugi w poszukiwaniu wszystkich potrzebnych elementów by twoje DIY zachwyciło nawet największych koneserów? Po co w strefie Gadgets (by Och Bazar) znajdziesz wszystko czego ci potrzeba.  Rękodzieło to zdecydowanie trend, który w dobie fast shoppingu gdzieś nam umknął, dlatego pragniemy dać mu nowe życie, stąd wziął się Handmade (Art in Town). Jak wiemy maluchy potrafią obrócić nasz świat do góry nogami, dlate-go przychodzimy z pomocą w jego „ujarzmieniu” w dziale Kids (Mamaville). Walka o dobro naszej planety, zwłaszcza w dobie aktualnych zmian klimatycznych to dla nas istny must dlatego na tar-gach nie zabraknie bogatej strefy Eco (by Och Bazar),  gdzie zaopatrzycie się nie tylko w metalowe słomki :)

Jakby tego było mało Warsaw Gift and Deco Show zadba także o nasz dobry ubiór, łącząc siły z Mustache Yard Sale by uczcić 33 edycje festiwalu inspiracji i rozszerzyć jego zasięg do europejskiej rangi! 

A to wszystko pod hasłem Projekt Polska, by pokazać nam miłośnikom sieciówkowego „scandi” lokalnych twórców, wyprzedzających naszych północnych sąsiadów pod względem jakości i innowacyjności rozwiązań. Szukamy inspiracji daleko za wielkimi i tymi całkiem małymi wodami, górami czy - idąc tropem baśniowego prologu-  „lasami”, nie doceniając tym samym tego co mamy pod nosem! Zmianę właśnie tego konserwatywnego przekonania obrało sobie za cel Warsaw Gift and Deco Show! Bilety już dostępne w sprzedaży!