Strefa Home w polskiej sieci HalfPrice: wyjątkowe dodatki i akcesoria

Potrzebujesz zmiany? Zacznij od dekoracji wnętrz swojego mieszkania. Nie jest żadną tajemnicą, że ten element może mieć niemały wpływ na nasze samopoczucie. W pierwszej kolejności zadbaj więc o to, żeby poczuć się dobrze we własnym domu.

Zabawa w projektanta potrafi jednak dość mocno nadwyrężyć nasz budżet. Zwykle wydajemy bowiem więcej, niż pierwotnie zakładamy – doskonale zdaje sobie z tego sprawę każdy, kto etap tego, niekoniecznie przyjemnego, „zaskoczenia” ma już za sobą.

Strefa Home w Half-Price pozwala zachować zdrowy kompromis pomiędzy świetną jakością a dobrą ceną. To właśnie dwa elementy, które cenimy sobie najbardziej podczas zakupów. Jeżeli więc zależy ci na tym, aby zadbać o swoje cztery kąty, nie wydając równolegle wszystkich swoich oszczędności, odwiedź HalfPrice, zaskocz się (wyłącznie pozytywnie) i znajdź tam dokładnie to, czego szukasz.

Materiały prasowe

Wizyta w strefie Home w HalfPrice to okazja do upolowania prawdziwych, dekoracyjnych perełek. W końcu (wielu z nas) nic nie denerwuje bardziej, niż kupienie identycznych dodatków, jak te, które zdobią mieszkanie mamy, teściowej czy przyjaciółki. Bez obaw. W tym przypadku ryzyko, że koncepcja projektu salonu czy sypialni zdubluje się w mieszkaniach twoich bliskich, jest naprawdę niewielkie. Jeśli więc cenisz sobie niebanalne i oryginalne rozwiązania, które będą służyć ci przez wiele lat, oferta HalfPrice umożliwi ci ich swobodną realizację. 

Zapachowe świeczki w designerskich słojach, stylowe lampki, oryginalne wazony, luksusowe stoliczki kawowe, a może ogromne poduchy, które sprawią, że wnętrze twojego domu w okamgnieniu stanie się przytulne? Strefa Home w HalfPrice to prawdziwe bogactwo wysokiej jakości dodatków i elementów (w tym towarów premium), które szybko pozwolą ci odmienić klimat twojego mieszkania.

Znajdziesz tu jednak o wiele więcej, m.in. inne tekstylia i dekoracje do domu czy ogrodu, elektronikę, a także przybory kuchenne i łazienkowe

Materiały prasowe

HalfPrice: jak działa system off-price?

HalfPrice to polski, należący do grupy CCC, koncept sprzedaży off-price... czyli idealna odpowiedź na potrzeby współczesnych, świadomych konsumentów. Zastanawiasz się, jak to możliwe, że ceny w HalfPrice są niższe nawet o 80% od ceny producenta? Tak wysokie obniżki zwykle sprawiają, że zapala nam się żółta lampka. Wyłącz ją. Towary w HalfPrice nie są w żaden sposób uszkodzone, nie są też niższej jakości. Sekretem tych genialnych okazji jest właśnie system off-price

Model off-price polega na zakupie od producentów tzw. końcówek produkcyjnych (ich ceny są niższe od cen hurtowych). Każdego dnia kupcy HalfPrice zajmują się wyszukiwaniem najbardziej atrakcyjnych okazji i negocjacjami cen z markami oraz producentami (dzięki temu znajdziesz tu produkty ponad 1000 marek z całego świata).

Ceny tych towarów są więc dużo niższe od hurtowych. Co istotne, HalfPrice nie jest ani dyskontem (gdzie głównym wyróżnikiem jest cena, a nie marka), ani outletem. Produkty dostępne w HalfPrice są oryginalne, najwyższej jakości, zapakowane w oryginalne opakowania, objęte gwarancją i zgodne z obecnymi trendami.

Wzbogać swoje wnętrze. Upoluj białe kruki i ciesz się wyjątkowymi okazjami, a także wysokiej jakości, markowymi i stylowymi produktami.

Materiały prasowe