Warto poświęcić kilka chwil na dokładne spisanie listy "TO DO", rzeczy do załatwienia, kupienia, wykonania. Inaczej łatwo pogubić się w domowych obowiązkach, spuścić z oka to, co ważne, przegapić uroczystości, czy terminy opłacania rachunków. Planowanie to sztuka i naprawdę solidna podstawa sukcesu. Jeśli wciąż lubicie robić odręczne notatki to warto zainwestować w planner. Naszą uwagę  przykuły te od glamCREATIVE z minimalistycznymi okładkami w najmodniejszych kolorach sezonu. 

glamCREATIVE to marka skierowana do współczesnych kobiet, które patrzą na przedmioty codziennego użytku z perspektywy mody , stylu i kobiecych potrzeb. glamPLANNER powstał z potrzeby posiadania eleganckiego kalendarza łączącego w sobie biznesową klasykę ze starannie dobranymi elementami plannera. Jego celem jest efektywne planowanie każdego aspektu życia poprzez biznes, dom i zdrowie. To produkt dla kobiet, które cieszą się życiem, bawią trendami i przez modę wyrażają siebie.
Aktualnie w ofercie marki glamCREATIVE znajdują się  plannery dzienne i tygodniowe w wielu najmodniejszych kolorach sezonu oraz notesy będące uzupełnieniem oferty. Wszystkie nasze produkty wykonane są na podstawie własnych oryginalnych projektów wiernych filozofii marki. glamCREATIVE realizuje też zamówienia dla firm zewnętrznych na kalendarze firmowe oparte o indywidualne projekty.