U nas za oknem wciąż śnieg i temperatura zbliżona do zera stopni, tymczasem w IKEA lato w pełni. Do sklepów szwedzkiej sieci trafiły właśnie typowo wiosenno-letnie propozycje. Możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu, wieczory na tarasie, wyprawy nad wodę - za to kochamy cieplejsze pory roku. IKEA przygotowała przedmioty, które jeszcze bardziej umilą ten wyjątkowy czas. Co konkretnie znalazło się wśród nowości IKEA na wiosnę i lato? Wiemy.

Czytaj też: Piękne i praktyczne meble ogrodowe. Warto je mieć

Nowości IKEA na wiosnę i lato 

Kolekcja NÄMMARÖ to lekkie meble modułowe, które można dowolnie zestawiać. Mamy tu leżaki i krzesła, sofy oraz stoły. Przedmioty przydadzą się podczas wypoczynku w ogrodzie czy biesiadowania pod chmurką. Seria SEGERÖN to meble wyróżniające się minimalistycznym wzornictwem, a linię LÄCKÖ wyróżnia nowoczesne podejście do tradycyjnych wyrobów z kutego żelaza ( połączenie lakierowanej stal i technorattanu).   

W letnich propozycjach od IKEA nie zabrakło też gadżetów dla miłośników grillowania. Serię GRILLSKÄR sprawdzi się tam, gdzie towarzyskie spotkania połączone z gotowaniem dla rodziny i przyjaciół są stałą praktyką. Kolekcja oferuje wytrzymałe, modułowe produkty do przygotowywania potraw, grillowania i zmywania. Z kolei STRANDÖN to lekkie i poręczne produkty idealne na plażę czy kąpielisko: parasol dający cień, składany miękki leżak w żywych kolorach czy osłona przed wiatrem i słońcem. Wiosenno-letni asortyment uzupełniają produkty oświetlenia dekoracyjnego SOMMARLÅNKE. Nastrojowe latarenki i świetlne girlandy budują atmosferę podczas długich letnich wieczorów. 

Czytaj także: Grill w ogrodzie. 3 najlepsze propozycje