Dziś zaglądamy do domu w Dąbrowie Leśnej pod Warszawą należącego do Oli i Piotrka. Ona - wcześniej mocno skupiona na żeglarstwie teraz współwłaścicielka butiku Bebe Concept, on - zapalony miłośnik wszelkich sportów wodnych, instruktor pływania na desce. Oboje chcieli by ich wymarzony dom był prosty, ponadczasowy, w stonowanych barwach, za to z dużą ilością sztuki i mebli vintage, do tego przyjazny dla najmłodszych mieszkańców - ich dzieci: Gajki i Jurka. O pomoc w urządzeniu wnętrza z marzeń poprosili Marię Thiel-Roman i Monikę Kuropaś. W efekcie powstało klimatyczne wnętrze, z przewagą kolory kawy z mlekiem i elementami boho (wakacyjnym nastrojem nawiązującymi do wielkiej pasji obojga właścicieli - wody). 

- Lubimy, aby w każdym naszym projekcie pojawiały się elementy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju . Tak tez stało się i tutaj. Kafelki na kominku zostały wykonane ręcznie w Majolika Nieborów, kolory mikrocementow w łazienkach, kuchni i na schodach powstały specjalnie dla tego wnętrza, a umywalka w toalecie gościnnej została wynaleziona przez właścicielkę na stronie z ręcznie wykonywaną marokańską ceramiką - opisuje perełki tego wnętrza Maria Thiel-Roman.

Całość sprawia wrażenie bezpiecznej, ciepłej oazy, gdzie znajdziemy wytchnienie po dniu wypełnionym obowiązkami. Klasyka (marmur, złote gałki na frontach, podłoga w jodełkę, kanapa) w połączeniu z vintage (duński sekrtarzyk, fotele, komoda), boho (plecione klosze lamp, etno dywany, poduchy w palmy) i zielenią tworzy ciekawą mieszankę.