Na ten moment fani serialu Gra o tron czekali latami. W nocy z niedzieli na poniedziałek wyemitowany zostanie ostatni odcinek serialu. Emocje są duże, tak samo jak oczekiwania, tym bardziej, że wielu widzów podzieliły ostatnie wydarzenia w Westeros (uwaga spoiler: pokonanie Nocnego Króla i zniszczenie Królewskiej Przystani przez Daenerys Targaryen). Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie? Zdania w redakcji są podzielone. 

Tymczasem nas zaciekawiło jeszcze coś innego. Wszystko wskazuje na to, że znany architekt Bjarke Ingels pojawił się jako statysta w piątym odcinku serii. Podobno prywatnie Bjarke jest wielkim fanem Gry o Tron. Jak znalazł się na planie? Tego dokładnie nie wiemy, ale architekt przyjaźni się z duńskim aktorem Nikolajem Coster-Waldau, odtwórcą roli Jaimego Lannistera. Wprawne oko obserwatorów może dostrzec Bjarke w tle bitwy o Kings Landing. Sprawdźcie moment, kiedy Arya spogląda w kierunku Czerwonej Twierdzy. Po jej prawej stronie w kadrze jest właśnie Ingels. Chyba obejrzymy piąty odcinek raz jeszcze. 

Jeśli nie słyszeliście do tej pory o innym zabawnym fakcie związanym z ostatnim sezonem Gry o Tron przeczytajcie koniecznie o Kawie ze Starbucksa w Grze o Tron. A TUTAJ piszemy o Koncept Towarowa 22, kompleksie budynków w centrum Warszawy, które zaprojektowała Bjarke Ingels Group.