Baran: pisanie do eks to dla niego normalka

Baran jest odważny i impulsywny. Nie myśli długo nad tym, by napisać do eks. Najczęściej wysyła wiadomość w urodziny lub gdy przypomni sobie coś zabawnego. Za tym aktem nie kryją się żadne intencje, które miałyby cię znów do niego przekonać. Nie łudź się, że tęskni. Raczej robi to po przyjacielsku, bo zwyczajnie nie czuje urazy do byłych. Pewnie traktuje cię jak koleżankę i kontakt z tobą jest dla niego normą. Ten znak zodiaku bardzo szybko podnosi się po rozstaniu. Dwa razy nie wchodzi do tej samej rzeki. 

Bliźnięta: interesuje się życiem byłego

Bliźniętami rządzi planeta Merkury, która odpowiada za komunikację. Osoby spod tego znaku zodiaku nie mają problemu z rozmową z kimkolwiek, zarówno w wiadomościach jak i na żywo. Jednak kiedy piszą do swojego eks, najczęściej w ramach życzeń na urodziny, są zwyczajnie ciekawe, co porabia ich były lub co może się stać, jeśli się z nim skontaktują. Bliźnięta nie potrafią się temu oprzeć. Muszą sprawdzić, jak bardzo ktoś za nimi tęskni. 

Jeśli twój eks napisze do ciebie w trakcie retrogradacji Merkurego, odpisz mu krótko lub zignoruj tę wiadomość. To nie wróży niczego dobrego!

Strzelec: nigdy nie kończy raz rozpoczętych wątków

To, że Strzelec pisze do swoich byłych, nie powinno być wielkim zaskoczeniem. Ten znak zodiaku nie czeka na specjalne okoliczności. Regularnie pojawia się i znika. Sądzi, że drzwi do serca eks dla niego zawsze będą otwarte. Fakt, że dawny związek trwał tylko przez moment, nie oznacza, że emocje opadły. Astrologiczny łowczy kocha romanse oraz niespodziewane zwroty akcji. Nie żywi urazy do tego, co było. Szybko puszcza złe rzeczy w niepamięć. Jest jednym z najbardziej toksycznych kochanków!

Ryby: nadal żywi uczucia do eks

Ryby z utęsknieniem czekają na okazję, żeby napisać do swojego byłego. Święta, urodziny, imieniny, Dzień Kobiet. Z kalendarzem w ręku czyhają na moment, żeby wysłać miły tekst z życzeniami. Kto wie, może ta mała iskierka na nowo rozpali ogień miłości? Coś trwało zbyt krótko i Ryby jeszcze żyją wspomnieniami z poprzedniego związku. Z optymizmem patrzą w przyszłość, licząc na happy end. Wierzą, że wysłanie zwykłej wiadomości ma szansę rozbudzić dawną namiętność

Znaki zodiaku, które najgorzej przechodzą rozstania >>