Koniec związku to dla nich nowy początek:

Wodnik

(20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik pożegna się z tobą pierwszy, jeśli tylko wspomnisz o zakończeniu związku. Zerwałaś z nim? On nawet nie obejrzy się za siebie. Nie znajdzie szybko nowej miłości, gdyż wreszcie będzie mieć czas na swoje pasje. Skorzysta ze wszystkich przywilejów singla, zanim zdecyduje się na nową relację. Jest super niezależny i nie wraca do przeszłości. Nigdy nie usłyszysz, by ten znak zodiaku z sentymentem wspominał swojego eks. Dwa razy nie wejdzie do tej samej rzeki.

Byk

(20 kwietnia - 20 maja)

Wrodzona stabilność Byka pomaga mu szybko podnieść się po rozstaniu. On rzadko utyka na swoim byłym. Woli dać się porwać wirowi obowiązków związanych z pracą lub rodziną. W przeciwieństwie do znaków ognia nie będzie szukać zastępstwa po eks. Nie znosi pośpiechu i cierpliwie poczeka, aż Wszechświat przetnie jego losy z kimś innym. Potrafi sam sobie dać poczucie bezpieczeństwa. Nie martwi się, że nigdy nie znajdzie miłości. Wie, że kiedy pozna właściwą osobę, poczuje w kościach, że to będzie "TO". 

Baran

(21 marca - 19 kwietnia)

Baran robi wszystko szybko i konsekwentnie. Tak samo zachowuje się w kwestii związków. Po rozstaniu podnosi się z prędkością światła, gdyż jego duma została urażona. Na pewno będzie mieć złamane serce, ale już planuje sobie nową przyszłość. Od razu wypełnia swój harmonogram spotkaniami z przyjaciółmi, randkami, imprezami czy swoimi dawnymi hobby. Czuje, że ma zbyt wiele do zrobienia. Zamiast tracić czas na martwienie się o coś, co najwidoczniej nie było mu pisane, prowokuje nowe doświadczenia i przygody. Intuicyjnie wie, że im szybciej odetnie się od swojego eks, tym prędzej pozna kolejną, bratnią duszę.

Lew

(23 lipca - 22 sierpnia)

Kot zawsze ląduje na cztery łapy. Lew jest zbyt wielkim optymistą, by długo pozostawać w smutku po rozstaniu. To nie oznacza, że nie kochał naprawdę. W rzeczywistości było wręcz przeciwnie! On ubóstwiał swojego partnera całym sercem, więc pierwsze chwile po zerwaniu z pewnością były dla niego dramatyczne. Nie rozumie, dlaczego ktoś nie chce z nim być. Czuje się, jakby dostał w twarz z liścia. Jednak zanim się rozmyślisz i będziesz chciała wrócić, on już rozpocznie nowy etap w życiu. Jego dzika natura nie pozwala mu na długotrwały, depresyjny nastrój. Lwie serce goi się bardzo szybko i jest odporne na niepowodzenia. Chociaż osoby spod tego znaku mogą nadal czuć płomień tlący się do eks, natychmiast pocieszają się gronem adoratorów.

Strzelec

(22 listopada - 23 grudnia)

Beztroski Strzelec nie przejmuje się porażkami. Dla niego wszystko ma swoje pięć minut, a potem życie toczy się dalej. Najprawdopodobniej to właśnie on zainicjował wasze rozstanie. Ten kapryśny znak zodiaku przez całe życie wchodzi tylko w 1-2 poważne związki, resztę znajomości traktując jak romanse lub szaloną przygodę. Dobrze wie, kiedy kocha naprawdę, a kiedy dał się ponieść fali namiętności. W rzadkich przypadkach, gdy ktoś porzuci Strzelca, będzie go to boleć dłużej niż trzy dni. Wiedz, że pewny siebie, wytrzymały łucznik regeneruje się z prędkością światła. Nie ma problemu z przyciągnięciem kochanków, którzy już ustawili się do niego w kolejce.

Znaki zodiaku, które najgorzej przechodzą rozstania >>