Toksyczna miłość zapisana w gwiazdach. Co horoskop mówi o znakach zodiaku w związkach?

Baran

Miłość rozpala cię do czerwoności. Angażujesz się, gdy tylko poczujesz emocjonalne połączenie. Chcesz cały czas obdarzać partnera miłością, nie okazujesz mu ani krzty chłodu. Bywasz także spontaniczna - łatwo rezerwujesz weekendową wycieczkę przez kraj z kimś, kogo właśnie spotkałaś. Ślub w Las Vegas pod wpływem kaprysu też nie dziwiłby w twoim przypadku. Wchodzisz w związki impulsywnie, lecz tak samo z nich wychodzisz. Uspokój się, zapanuj nad swoją naturą.

Byk

Uwielbiasz rzeczy z wyższej półki, więc jesteś wybredna nawet jeśli chodzi o wybór partnera. Kiedy w końcu spotykasz tego jedynego, nie chcesz, aby ktokolwiek inny go miał. Bywasz też uparta i nie ulegasz niczyjej woli. Ciężko ci poskromić zazdrość o kochanka. Jeśli jego postawa nagle się zmieni, natychmiast stajesz się podejrzliwa, zaczynasz doszukiwać się zdrady. Pamiętaj, Byku, że w prawdziwym życiu możesz posiadać rzeczy, a nie ludzi. Serce nie sługa.

Bliźnięta

Miłość to dla ciebie niezły pokaz umiejętności flirtowania. Okazja, by pochwalić się dowcipem i urokiem. Lubisz flirtować z wieloma osobami za pomocą social mediów, by później tylko z jedną spotkać się na żywo. Łatwo się nudzisz, toteż jeśli rozmowa poprzez wiadomości nie będzie się kleić, szybko porzucisz wątek. Obdarzasz innych uwagą, która jest powierzchowna, i robisz im niepotrzebne nadzieje. Dowiedz się, czego tak naprawdę chcesz.

Rak

Kochasz być zakochaną. Twoja troskliwa i delikatna natura czyni cię wspaniałą partnerką. Jednak wrodzona nadwrażliwość może niekiedy doprowadzić do upadku. Jeśli twój partner rani twoje uczucia, wywołujesz ogromne dramaty, a kolejnym etapem po kłótni jest kamienna cisza z twojej strony. Nie wybaczasz łatwo i przywołujesz rzeczy z przeszłości na długo po ich wystąpieniu. Przestań używać łez jako broni.

Lew

Z Wenus w Lwie kochasz uwagę. Na randce zachowujesz się jak na scenie w teatrze, a twój naturalny magnetyzm ułatwia przyciągnięcie właściwego oka. Jednak w chwili, gdy czujesz, że uwaga kochanka nie skupia się na tobie, zaczynasz czuć niepewność. Walki i sceny w  miejscach publicznych stają się twoją codziennością. Zaczynasz rzucać oskarżenia na swojego partnera tylko po to, aby urozmaicić wasz związek. Wolisz podjąć walkę i zaryzykować miłość, niż żyć w monotonii. Życie to nie film - pamiętaj, że twoje działania nie obejdą się bez konsekwencji.