Toksyczna miłość zapisana w gwiazdach. Co horoskop mówi o znakach zodiaku w związkach?

Baran

Miłość rozpala cię do czerwoności. Angażujesz się, gdy tylko poczujesz emocjonalne połączenie. Chcesz cały czas obdarzać partnera miłością, nie okazujesz mu ani krzty chłodu. Bywasz także spontaniczna - łatwo rezerwujesz weekendową wycieczkę przez kraj z kimś, kogo właśnie spotkałaś. Ślub w Las Vegas pod wpływem kaprysu też nie dziwiłby w twoim przypadku. Wchodzisz w związki impulsywnie, lecz tak samo z nich wychodzisz. Uspokój się, zapanuj nad swoją naturą.

Byk

Uwielbiasz rzeczy z wyższej półki, więc jesteś wybredna nawet jeśli chodzi o wybór partnera. Kiedy w końcu spotykasz tego jedynego, nie chcesz, aby ktokolwiek inny go miał. Bywasz też uparta i nie ulegasz niczyjej woli. Ciężko ci poskromić zazdrość o kochanka. Jeśli jego postawa nagle się zmieni, natychmiast stajesz się podejrzliwa, zaczynasz doszukiwać się zdrady. Pamiętaj, Byku, że w prawdziwym życiu możesz posiadać rzeczy, a nie ludzi. Serce nie sługa.

Bliźnięta

Miłość to dla ciebie niezły pokaz umiejętności flirtowania. Okazja, by pochwalić się dowcipem i urokiem. Lubisz flirtować z wieloma osobami za pomocą social mediów, by później tylko z jedną spotkać się na żywo. Łatwo się nudzisz, toteż jeśli rozmowa poprzez wiadomości nie będzie się kleić, szybko porzucisz wątek. Obdarzasz innych uwagą, która jest powierzchowna, i robisz im niepotrzebne nadzieje. Dowiedz się, czego tak naprawdę chcesz.

Rak

Kochasz być zakochaną. Twoja troskliwa i delikatna natura czyni cię wspaniałą partnerką. Jednak wrodzona nadwrażliwość może niekiedy doprowadzić do upadku. Jeśli twój partner rani twoje uczucia, wywołujesz ogromne dramaty, a kolejnym etapem po kłótni jest kamienna cisza z twojej strony. Nie wybaczasz łatwo i przywołujesz rzeczy z przeszłości na długo po ich wystąpieniu. Przestań używać łez jako broni.

Lew

Z Wenus w Lwie kochasz uwagę. Na randce zachowujesz się jak na scenie w teatrze, a twój naturalny magnetyzm ułatwia przyciągnięcie właściwego oka. Jednak w chwili, gdy czujesz, że uwaga kochanka nie skupia się na tobie, zaczynasz czuć niepewność. Walki i sceny w  miejscach publicznych stają się twoją codziennością. Zaczynasz rzucać oskarżenia na swojego partnera tylko po to, aby urozmaicić wasz związek. Wolisz podjąć walkę i zaryzykować miłość, niż żyć w monotonii. Życie to nie film - pamiętaj, że twoje działania nie obejdą się bez konsekwencji.

 

Panna

Jako Panna masz w głowie listę „idealnych partnerów” i trzymasz na niej każdego kochanka. Lubisz przerodzić czyjeś drobne wady w poważne defekty, po długiej analizie. Unikasz zaangażowania z tymi, którzy nie spełniają twoich niewiarygodnie wysokich standardów, z obawy przed zranieniem. Chcesz, aby twój partner postrzegał cię jako osobę wyjątkową. Gdy brakuje ci uznania, bywasz agresywna. Lepiej przestań nadmiernie oceniać innych.

Waga

Wagi kochają ideę miłości. Uwielbiasz randki i czułe słówka, ale nie interesuje cię przywiązanie się tylko do jednego kochanka. Nie jesteś pewna, czego chcesz, toteż wysyłasz sprzeczne sygnały. Uwielbiasz dreszczyk emocji podczas zabawy w kotka i myszkę, jednak ten pościg nigdy się nie kończy, bo ty nie chcesz dać się złapać. Odchodzisz zimna i zdystansowana od każdego, kto myśli, że łatwo cię wygrał.

Skorpion

Jak już kochasz, to nie w połowie, lecz w całości. Kiedy to nareszcie się wydarzy i zaczynasz lokować w kimś swoje uczucie, całkowicie mu się poświęcasz. Niestety, twoja ciągła chęć uwagi dla niektórych może być przytłaczająca. Twój partner nagle zacznie potrzebować przestrzeni, a gdy ty przestajesz być w centrum jego życia, ogarnia cię prawdziwa furia. Szpiegujesz go w mediach społecznościowych, czytasz jego wiadomości i jesteś w stanie nawet przebić mu opony. Działasz w afekcie - to może odstraszyć potencjalną miłość.

Strzelec

Twoja ulubiona część związku to jego początek. Poznawanie nowej osoby jest jak ekscytująca przygoda. Jednak gdy emocje opadną, a nowość staje się rutyną, potrafisz zniknąć w mgnieniu oka. Jedno pstryknięcie palcami i cię nie ma. Zero nieodebranych połączeń czy wiadomości tekstowych z twojej strony - tak, jakby nigdy cię nie było. Ruszasz w kolejną przygodę pozostawiając za sobą partnerów niemających pojęcia, co właśnie się stało. Przynajmniej następnym razem zostaw im list, w którym napiszesz: „to nie ty, to ja”.

Koziorożec 

Gdybyś miała do wyboru pracę w nadgodzinach lub randkę z miłością swojego życia, prawdopodobnie wybrałabyś pracę. Jesteś osobą bardzo oddaną, ale to rzadko objawia się fizycznym przywiązaniem lub wielkimi, romantycznymi gestami. Zamiast tego chcesz zbudować miłe i komfortowe życie dla swojej drugiej połówki. Jednak skupienie się wyłącznie na pracy może oderwać cię od waszych spraw. Wyjdź z biura, Koziorożcu, poświęć czas na miłość.

Wodnik 

„Kocham cię”? Zapomnij o tym. Jesteś ostatnią osobą, która zrzuci na kogoś bombę w postaci tych słów. Głębokie wyznania nie są w twoim stylu. Swoją miłość okazujesz w sposób niekonwencjonalny - prędzej wyślesz partnerowi artykuł naukowy niż romantyczny list. Czasami ignorujesz jego potrzeby, jeśli jesteś pochłonięta osobistym projektem. Kiedy z drugiej strony czujesz zbytnie przywiązanie i emocjonalność, odchodzisz. Twoja wolność jest najważniejsza. 

Ryby 

W miłości jesteś męczennikiem. Zazwyczaj dostrzegasz u wszystkich najlepsze cechy, a ignorujesz złe nawyki. Spoglądasz na swojego kochanka przez różowe okulary. Uwielbiasz mieć serce wypełnione uczuciem i zrobisz wszystko dla osoby, z którą się spotykasz, nawet rezygnując z własnego życia. Niestety, na partnerów wybierasz osoby, które manipulują twoją dobrocią oraz bezinteresowną naturą. Pamiętaj, że nie możesz na siłę ich zmienić. Nie oddawaj swojego serca zbyt szybko.

Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Te pary będą mieć pod górkę >>