Pod koniec zeszłego tygodnia świat obiegła informacja, że Tom Hanks i jego żona Rita Wilson zostali zakażeni koronawirusem. Internauci z całego świata życzyli tej słynnej parze zdrowia, ale jak się okazuje to nie jedyni celebryci, u których wykryto COVID-19. Wyniki z pozytywnym testem otrzymało kilku koszykarzy m.in. Rudy Gobert i Donovan Mitchell, zawodnicy drużyny Utah Jazz, czy piłkarze, np. Daniele Rugani, a także Sophie Trudeau, żona premiera Kanady Justina Trudeau, czy siostra Matthew Brodericka. Teraz do tej listy niestety dołączyła Olga Kurylenko. 

Jak zrobić żel antybakteryjny do rąk w domu? Poznaj przepis na skuteczny płyn do dezynfekcji rąk >>

Idris Elba zarażony koronawirusem. W jakim stanie jest aktor? >>

Olga Kurylenko zakażona koronawirusem. Jak jest stan zdrowia gwiazdy?

Tak jak Tom Hanks, Olga Kurylenko podała tę informację poprzez instagram. "Jestem zamknięta w domu, po tym jak otrzymałam pozytywny wynik na koronawirusa. Już prawie tydzień jestem chora. Moje główne objawy to gorączka i zmęczenie. Dbajcie o siebie i traktujcie sprawę poważnie!" - napisała 40-letnia Ukrainka. 

Oprócz filmu o Jamesie Bondzie ("Quantum of Solace"), Olga Kurylenko jest również znana z takich produkcji jak "Niepamięć", "Wątpliwości", "Hitman", "Momentum", "Człowiek, który zabił Don Kichota", czy "Centurion" i "Johnny English: Nokaut".

Polscy immunolodzy zalecają dietę roślinną na czas pandemii koronawirusa. Badacze uważają, że to właśnie ten sposób odżywiania wzmocni odporność organizmu >>