Nielubiane cechy wszystkich znaków zodiaku:

Baran: zrzęda

Baran to impulsywna, wściekła bestia. Szarżuje na wszystko, czego chce w danej chwili, nie zważając na szkody, które wyrządza po drodze. Nie dba też o konsekwencje nagłych, nieprzemyślanych decyzji. Jest samolubny, niedojrzały i bezczelny w pogoni za swoimi pragnieniami. Zrzędzi, kiedy coś mu się nie podoba. Ten ognisty temperament sprawia, że Baran jawi się innym jako trudny charakter.

Byk: materialista

Byk jest powolnym, upartym i leniwym materialistą. Potrafi być chciwy. Szczęście daje mu spędzanie pieniędzy na ładne przedmioty niemające żadnych konkretnych zastosowań. Abstrakcja czy sprawy związane z duchowością są daleko poza nim. Byk dba o to, co przyziemne i namacalne. Lubi pouczać innych, jak mają żyć.

Bliźnięta: plotkarz

Bliźnięta zawsze mają jakieś "ale" i wszędzie wściubiają swój wścibski nos. Zwykle posiadają powierzchowną wiedzę w każdym temacie, jednak daleko im do bycia ekspertem. Kochają plotkować, przeskakując z jednego tematu na drugi. Przekazują zasłyszane wcześniej informację, żeby sprawiać wrażenie ciekawego rozmówcy. Jak przystało na znak żywiołu powietrza, często puszczają słowa na wiatr. 

Rak: ofiara

Nadwrażliwość Raka sprawia, że ​​inni nie mogą mu powiedzieć, co czują, żeby nie zranić jego delikatnego wnętrza. Płacze najwięcej ze wszystkich znaków i lamentuje, robiąc z siebie ofiarę. Często się nad sobą użala. Nawet osoby, które dobrze nie znają Raka, usłyszały historię o jego eks. Krab powinien nauczyć się żyć chwilą.