Znaki zodiaku, które nie lubią przepraszać:

Byk zawsze jest bez winy

Byk to uziemiony znak zodiaku o stałym sposobie myślenia. Trudno nakłonić go do zmiany zdania lub spojrzenia na świat z innej perspektywy. Jeśli zrobi coś, za co powinien przeprosić, zacznie się usprawiedliwiać. Inni mogą być w błędzie, ale nie on. Nie bez powodu Bykowi przypisuje się upartość. Na szczęście zależy mu na dobrych relacjach, dlatego nie poświęci przyjaźni dla konfliktu, który samodzielnie powinien zakończyć. Trzeba dać mu kilka dni na przemyślenia. Wtedy dojdzie do wniosku, że "przepraszam" nie boli i przynosi więcej korzyści niż strat. 

Lew niczego nie żałuje

Lew ma barwną osobowość, która kocha dramaty. W jego życiu zawsze musi się coś dziać, dlatego sam prowokuje konflikty. Lubi przekraczać granice i testować cierpliwość swoich najbliższych. Jednak uważa, że w żadnej sytuacji nie powinien przepraszać za to, kim jest. Lwa można kochać albo nienawidzić. Po czasie zazwyczaj się go akceptuje. Z ust tej osoby nigdy nie padnie "przepraszam", lecz alternatywnie możesz się spodziewać drobnych upominków lub zapewnień o miłości.

Skorpion uważa przeprosiny za słabość

U podstawy rozumowania Skorpiona leży pragnienie posiadania władzy. Ta cecha jest najbardziej widoczna w jego związkach, gdyż ten znak nie lubi być współzależnym partnerem. Podczas kłótni może zachowywać się jak dziecko i próbować odwracać kota ogonem. Skupia się na tym, co zrobił ktoś inny, zamiast wziąć za siebie odpowiedzialność. W jego mniemaniu druga strona sprowokowała go do złych zachowań. Miejmy nadzieję, że nie dasz się nabrać na tę małą grę umysłową. Cała szopka odbywa się po to, żeby Skorpion nigdy nie musiał przepraszać. 

Wodnik nie przeprasza, bo to dziecinne

Zapytaj Wodnika czy cię przeprosi, a zacznie się śmiać i pomyśli, że kpisz. Dla niego przeprosiny to dziecinada, która skończyła się w czasach podstawówki. Nic nie jest na tyle ważną sprawą, żeby wymagać tego konkretnego słowa. Prawdopodobnie machnie ręką albo totalnie cię zignoruje. Jeśli jednak potrafisz udowodnić, że twój Wodnik jest hipokrytą i postępuje wbrew własnym zasadom, z bólem serca przyzna się do winy. Bycie etycznym jest dla niego ważne - zależy mu na dobrej reputacji.

Znaki zodiaki, które nie potrafią kłamać >>