Znaki zodiaku a rozstanie - najlepszy sposób na zakończenie związku:

Jak zerwać z Baranem? Zrób to szybko

Baran nienawidzi marnowania czasu czy zbędnego owijania się w bawełnę. Zerwanie z nim powinno być jak zrywanie plastra - szybkie i możliwie bezbolesne. Odpuść sobie długą przemowę, która doprowadzi do ognistej kłótni. Zamiast tego, po prostu oświadcz, że to koniec, bo nie widzisz szans na dalszą, wspólną przyszłość. Twój eks-partner trochę się pozłości, ale równie szybko zapomni o urazie, rozumiejąc, że wam obu wyjdzie to na dobre. 

Jak zerwać z Bykiem? Obdarz go troską

Ostrzeżenie: Byk nie radzi sobie dobrze z rozstaniem. Jako osoba kochająca wygodę, opiera się zmianom i raczej walczy o to, żeby związek funkcjonował pomimo trudności. Rozwiązanie miłości z tym znakiem zodiaku wymaga cierpliwości oraz empatii. Zjedz z nim lunch, a w trakcie podaj listę powodów, dla których zdecydowałaś się rozstać. Byk rzuci ci wyzwanie - nie od razu przekonasz go zakończenia relacji. 

Jak zerwać z Bliźniętami? Przeprowadź rozmowę

Myślisz, że wygłosisz swoje krótkie przemówienie, po czym raz na zawsze pożegnasz się z Bliźniętami? Niestety, zerwanie z tym znakiem zodiaku wymaga podjęcia się wielogodzinnej rozmowy, ponieważ ta ciekawska osobowość musi przetrawić każdy drobny szczegół. Bądź wyrozumiała, a po wszystkim Bliźniak nie będzie żywić do ciebie złych uczuć. 

Jak zerwać z Rakiem? Daj mu czas

Przygotuj się na to, że zerwanie z Rakiem wymaga więcej niż jednej debaty. Wodny znak zodiaku potrzebuje czasu oraz przestrzeni do przetworzenia wszystkich złych wieści. Najpierw musi pozbierać myśli, a potem przedstawić ci swoją opinię. To da Rakowi iluzję kontroli i niezbędne dla niego poczucie zamknięcia. Działanie w pośpiechu złamie mu serce. 

Znaki zodiaku, które najgorzej przechodzą rozstania >>