Ciąża Meghan Markle to nadal jeden z najważniejszych tematów w Wielkiej Brytanii. Sporo się plotkuje również o jej domniemanym konflikcie z Kate Middleton, sporych wydatkach na ubrania od światowej sławy projektantów czy o zwolnieniach wśród najbliższych współpracowników księżnej Sussex. Wcześniej uwielbiana przez wszystkich, dziś krytykowana przez większość - księżna Meghan ma podobno ogromny problem ze złą prasą, a przecież w jej stanie nie powinna się denerwować. Patrząc na ostatnie zdjęcia do porodu zostało już mało czasu. Kiedy urodzi się Royal Baby? Jakiej będzie płci?Niedawno Meghan Markle została o to zapytana. Co odpowiedziała?

Ciąża Meghan Markle: kiedy urodzi się dziecko? Będzie to chłopiec czy dziewczynka?

Pałac Kensington nadal milczy na temat płci kolejnego Royal Baby. Nie wiemy również jakie imiona są brane pod uwagę. Od miesięcy zakłady bukmacherskie typują Alice, Victoria, Mary, Isabella, Eleanor, Augusta, Rachel lub Diana dla dziewczynki oraz Alexander, Arthur, Philip, Albert, Nicholas, Alfred, James czy Thomas dla chłopca. Książę Karol w rozmowie z dziennikarzami ujawnił, że brane są również pod uwagę takie imiona jak Kylie oraz Shane. Co więcej, od pewnego czasu plotkuje się, że Meghan Markle spodziewa się bliźniąt. Co na to księżna Sussex? Żona księcia Harry'ego nie komentuje tych doniesień. Jedynie przyznała, że jest w szóstym miesiącu ciąży,więc dziecko prawdopodobnie urodzi się w kwietniu. Jakiej będzie płci? To pytanie zadała księżnej 9-letnia Kitty Dudley podczas wizyty pary książęcej w Berkenhead. "Nie wiem czy będzie to chłopiec czy dziewczynka, to ma być niespodzianka" - odpowiedziała Meghan Markle.

Podobno Meghan Markle zamierza zdecydować się na poród w domu - tak twierdzi magazyn Vanity Fair. Wspiera ją w tym jej matka, Doria Ragland, która pomoże córce w pierwszych dniach życia niemowlaka. Królewska korespondentka, Katie Nicholl twierdzi, że księżna Sussex zdecyduje się też na "hypnobirthing" (po pol. hipnoporód), czyli poród w hipnozie. Za to inni eksperci podają szpital Frimley Park Hospital w Surrey. W tej samej placówce urodziła dwójkę dzieci księżna Wessex, ciotka Harry'ego. 

Meghan Markle i książę Harry pobrali się 19 maja 2018 na zamku Windsor. Panna młoda miała na sobie suknie ślubną zaprojektowaną przez Clare Waight Keller z domu mody Givenchy.