Fani brytyjskiej monarchii nie mogą się już doczekać aż księżna Meghan urodzi. Do rozwiązania ma dojść wiosną przyszłego roku, co więcej, Pałac Kensington milczy na temat płci kolejnego Royal Baby. Nie wiemy również jakie imiona są brane pod uwagę. Od miesięcy zakłady bukmacherskie typują Alice, Victoria, Mary, Isabella, Eleanor, Augusta, Rachel lub Diana dla dziewczynki oraz Alexander, Arthur, Philip, Albert, Nicholas, Alfred, James czy Thomas dla chłopca. Niedawno książę Karol podgrzał atmosferę w tej sprawie. Następca tronu w trakcie rozmowy z dziennikarzami zdradził chyba zbyt wiele. "Mój syn Harry mówił mi, że podczas ostatniej podróży po Australii, on i jego żona dostawali wiele propozycji dotyczących imienia dla ich dziecka. Biorą pod uwagę Kylie oraz Shane" - powiedział 70-letni książę. W mediach początkowo zawrzało, jednak po kilku dniach wszyscy zapomnieli o tym zdarzeniu. Dlaczego? Niektórzy dziennikarze uważają, że księżna ukrywa pewną tajemnicę...

Czytaj też: pierścionek Meghan Markle zdradza datę narodzin Royal Baby? >>

Meghan Markle urodzi bliźnięta?

Od pewnego czasu plotkuje się, że Meghan Markle spodziewa się bliźniąt. Te insynuacje nasiliły się z powodu pewnej fotografii (zobaczycie ją poniżej). Już w czerwcu tygodnik Life & Style stwierdził, że słynna para doczeka się chłopca i dziewczynki. Według statystyk kobiety decydujące się na pierwsze dziecko między 30 a 40 rokiem życia mają większe prawdopodobieństwo, że urodzą właśnie bliźniaki (Meghan ma 37 lat). Markle jest mniej więcej w piątym miesiącu ciąży, a jej brzuch znacznie się powiększył w ciągu ostatnich tygodni. Z drugiej strony w brytyjskiej monarchii ostatnie bliźniaki urodziły się... prawie 600 lat temu, a dokładnie w 1430 roku. W oficjalnym oświadczeniu podano, że chodzi o dziecko, a nie o dzieci. To nic, w zakładach bukmacherskich zawarto kolejne zakłady!

Dowodem na bliźniaczą ciążę Meghan Markle jest podobno to zdjęcie, wykonane gdy książę Harry i księżna Sussex wychodzili z kościoła św. Łukasza (4.12.2018):

East News

Przypomnijmy, Royal Baby nie otrzyma tytułu "księcia" lub "księżniczki" od razu po urodzeniu, chyba że królowa zadecyduje inaczej. Chodzi o tradycję wprowadzoną za czasów króla Jerzego V, który zdecydował się ograniczyć ilość królewskich tytułów. Jeśli Meghan Markle i książę Harry doczekają się potomstwa płci żeńskiej, ich tytuł skończy się wraz ze śmiercią arystokraty. Księciem Sussex, hrabią Dumbarton i baronem Kilkeel może zostać jedynie syn tej sławnej pary. 

Meghan Markle i książę Harry pobrali się 19 maja 2018 na zamku Windsor. Panna młoda miała na sobie suknie ślubną zaprojektowaną przez Clare Waight Keller z domu mody Givenchy.