Rodzinne wakacje Kardashianów na wyspach

Kim Kardashian i jej siostry Khloé i Kourtney Kardashian, a być może także Kylie Jenner (jeśli wierzyć jej relacjom na social mediach), zamieniły Los Angeles na Turks i Caicos. 43-letnia założycielka SKIMS uraczyła wczoraj swoich obserwujących karuzelą na Instagramie zatytułowaną "Wiosenna przerwa", prezentując swoje wakacyjne eskapady. Zdjęcia pokazywały radosne chwile, które jej dzieci spędzały podczas pobytu na wyspie - i ciężko nam uwierzyć, że są już takie duże! Kiedy ten czas minął?

Na pierwszym miejscu w karuzeli znalazło się rozczulające ujęcie najstarszej córki Kim, 10-letniej North West, która promieniała uśmiechem, niosąc na plecach swoją kuzynkę True Thompson. Kolejne ujęcia przedstawiały najmłodszego syna Kim, 4-letniego Psalma, wyposażonego w kamizelkę dmuchaną podczas przechadzania się po krystalicznie czystych wodach. Mały Psalm był również widziany na łodzi, podziwiając słoneczne widoki. Podczas przejażdżki łodzią rodzina spotkała również przyjaznego kompana w postaci delfina, który z gracją pływał obok nich, dodając odrobinę magii do ich wakacyjnych wspomnień. Najstarszy syn Kim, 8-letni Saint, także wystąpił w serii fotek, nosząc swoją ulubioną koszulkę piłkarską Inter Miami i promiennie się uśmiechając. 

Post na Instagramie na tym się nie skończył, bo znalazły się w nim także ujęcia skuterów wodnych zaparkowanych na plaży i panoramiczne widoki na skąpaną w słońcu linię brzegową, gdzie rodzina Kardashianów wygrzewała się w wyspiarskim raju. Ale wakacje nie ograniczyły się tylko do zabaw w słońcu; pełniły też funkcję wczesnego świętowania urodzin True Thompson, która 12 kwietnia skończy 6 lat. Ostatnia fotka ukazała imponującą dekorację z masywnych różowych balonów tworzących napis "Happy Birthday True".

Kim Kardashian w stylizacji bikini

Jak przystało na Kim Kardashian, gwiazda nie zawiodła, jeśli chodzi o swoje plażowe stylizacje. W niedzielę zachwyciła fanów strojem w stylu westernowym: brązowym bikini z nadrukiem węża i czarnym kapeluszem kowbojskim od Kemo Sabe, w komplecie z krawatem bolo Kemo Sabe Elk. Kardashian żartobliwie podpisała post: "To nie Teksas... to Turks", żartobliwie nawiązując do przeboju country Beyoncé "Texas Hold 'Em". 

Dobrze, że kwietniowe temperatury nas rozpieszczają - FOMO nie dopada nas aż tak bardzo, kiedy na termometrze 31 stopni...