Horoskop tygodniowy 2020

Baran

W tym tygodniu możesz mieć problem z podejmowaniem decyzji. Starcie Jowisza, Plutona i Słońca w twoim znaku spowoduje niemały mętlik w głowie. Lepiej odwlecz w czasie podejmowanie ważnych kroków w pracy. Sezon Raka wprawi cię w nostalgiczną zadumę. Wspomnienia z dzieciństwa, myśli o rodzinie czy starych przyjaciołach teraz wypłyną na wierzch. Wszechświat chce, żebyś zaakceptowała swoją przeszłość i poświęciła więcej czasu relacjom.

Byk

Jako Byk, nie lubisz stać w jednym miejscu. Ciągle poszukujesz możliwości rozwoju. Pragniesz ulepszać swoje otoczenie za pomocą pieniędzy i dóbr materialnych. Zazwyczaj wszystko przychodzi ci z łatwością, jednak ten tydzień wywoła komplikacje. Spodziewaj się, że sprawy nie pójdą po twojej myśli. Jowisz z Plutonem wystawią twoje działania na próbę. Zamiast się wściekać, zachowaj spokój. Być może jeszcze nie czas na wielkie zmiany. 

Bliźnięta

Na dniach zaczniesz poszerzać swoje horyzonty. Przyświecający ci Księżyc w Wodniku zabierze cię w intelektualną podróż, która pobudzi twoją ciekawość i sprawi, że odkryjesz nieznany dotąd świat. To może wydarzyć się przez internet, przy zawarciu nowej, egzotycznej znajomości. Przyjrzyj się swoim wydatkom. Zamiast spędzać pieniądze na dobra materialne, zainwestuj w coś, co rozwinie twoje skrzydła.

Rak

Najwyższa pora postawić jasne granice swoim przyjaciołom. Przyzwyczaiłaś ich do tego, że jesteś gotowa służyć im w każdej chwili. Każdy zna twoje dobre serce i chęć niesienia pomocy innym. Zazwyczaj robisz to swoim własnym kosztem. Zamiast inwestować energię w relacje, tym razem poświęć się pracy. Skoncentruj się na swoich celach osobistych. Gwiazdy będą ci sprzyjać, o ile udowodnisz im swoje pełne zaangażowanie. 

Tarot na lipiec 2020 >>

 

Lew

Rozpoczął się dla ciebie szalony czas, zarówno w pracy, jak i życiu towarzyskim. Starcie Jowisza z Plutonem szykuje dla Lwów kolejne niespodzianki. Niejasne sytuacje, w które się wikłasz, tylko przyśpieszą bicie twojego serca. Będzie intensywnie, ale przecież to lubisz. Tym razem musisz poświęcić swój spokój, by znów poczuć się jak wolna dusza. W końcu poczucie swobody wzmacnia twoją niezależną osobowość. 

Panna

Trzymaj nerwy na wodzy. Wojowniczy Mars w tym tygodniu porusza się po twojej sferze emocji. Byle drobiazg może sprawić, że wybuchniesz. Nadwrażliwość i niepewność w swoich działaniach tylko podsyci twój gniew. Zamiast wdawać się w konflikty (nawet z samą sobą), skoncentruj się na zdrowiu. Przed tobą najlepszy moment na zaplanowanie nowej rutyny i skorzystanie z ziołowego detoksu. 

Waga

Użyj swojego seksapilu. Twoja siła uwodzenia drzemie w pewności siebie. Gwiezdne aspekty teraz sprzyjają podbojom miłosnym Wag. Zbliż się do osoby, z którą w swoich fantazjach wspólnie tworzysz niezapomniane chwile. Zasługujesz na szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Może czas wejść w związek, by nareszcie móc troszczyć się nie tylko o siebie? 

Skorpion

Przez twoją strefę komunikacji porusza się kilka intensywnych planet. Wkrótce, za ich sprawą, zaskoczysz sama siebie, bo zaczniesz otwarcie mówić o uczuciach. Dojrzejesz do prawdy. Wszystko, co skrzętnie ukrywasz w środku, nareszcie wyjdzie na światło dzienne. Może dzięki temu przestaniesz się łudzić i wyklarujesz swoją sytuację? Gromadzone emocje są jak działo, które wytaczasz przeciwko samej sobie.

 

Strzelec

Jeśli wydarzenia z tego roku sprawiły, że myślisz o spotkaniu z terapeutą, ten tydzień będzie temu sprzyjać. Znajdź kogoś, kto poświęci swój czas na wysłuchanie i podniesie cię na duchu swoją poradą. Ta osoba nie musi być psychologiem. Poszukaj jej w gronie swoich przyjaciół. Oczyść powietrze z negatywności. Może pomoże ci w tym nowa pasja?

Koziorożec

Przestań traktować miłość jak pole bitwy. Konflikty rozpoczęte w trakcie retrogradacji Merkurego, mogą mieć dla ciebie budujące skutki. Nie zniechęcaj się do swojej relacji. Czas nauczyć się, czym jest kompromis. Wkrótce dostrzeżesz wachlarz możliwości w obecnym związku. Single spod znaku Koziorożca mają szansę poznać kogoś wyjątkowego. Przygotuj się na spotkanie, które jest ci zapisane w gwiazdach. 

Wodnik

Sezon Raka pogłębia twoją emocjonalność. Dla ciebie to najlepszy czas na medytację, spisywanie złotych myśli na papier i ćwiczenia relaksujące. Oderwij się od złych wibracji świata zewnętrznego, żeby uzdrowić swoją duszę. Zadaj sobie pytanie, co w twoim życiu najbardziej cię przytłacza i dlaczego nadal na to pozwalasz. Księżyc w Wodniku teraz wspiera twoje zdrowie i pomaga ci pozbyć się złych nawyków.

Ryby

Nie przyspieszaj spraw miłosnych. Wszystko zadzieje się we właściwym sobie czasie. Zamiast nadmiernie rozmyślać o romansach, postaraj się rozbudzić swoją kreatywność. To idealny moment, by nawiązać kontakt z innymi artystami i zainspirować się ich punktem widzenia. Księżyc w Wodniku będzie ciągnąc cię za sobą do świata emocji. Nie pozwól, by twoje wewnętrzne lęki stały się przeszkodą na twojej drodze do lepszej przyszłości.