Horoskop tygodniowy 2020

Baran

W tym tygodniu możesz mieć problem z podejmowaniem decyzji. Starcie Jowisza, Plutona i Słońca w twoim znaku spowoduje niemały mętlik w głowie. Lepiej odwlecz w czasie podejmowanie ważnych kroków w pracy. Sezon Raka wprawi cię w nostalgiczną zadumę. Wspomnienia z dzieciństwa, myśli o rodzinie czy starych przyjaciołach teraz wypłyną na wierzch. Wszechświat chce, żebyś zaakceptowała swoją przeszłość i poświęciła więcej czasu relacjom.

Byk

Jako Byk, nie lubisz stać w jednym miejscu. Ciągle poszukujesz możliwości rozwoju. Pragniesz ulepszać swoje otoczenie za pomocą pieniędzy i dóbr materialnych. Zazwyczaj wszystko przychodzi ci z łatwością, jednak ten tydzień wywoła komplikacje. Spodziewaj się, że sprawy nie pójdą po twojej myśli. Jowisz z Plutonem wystawią twoje działania na próbę. Zamiast się wściekać, zachowaj spokój. Być może jeszcze nie czas na wielkie zmiany. 

Bliźnięta

Na dniach zaczniesz poszerzać swoje horyzonty. Przyświecający ci Księżyc w Wodniku zabierze cię w intelektualną podróż, która pobudzi twoją ciekawość i sprawi, że odkryjesz nieznany dotąd świat. To może wydarzyć się przez internet, przy zawarciu nowej, egzotycznej znajomości. Przyjrzyj się swoim wydatkom. Zamiast spędzać pieniądze na dobra materialne, zainwestuj w coś, co rozwinie twoje skrzydła.

Rak

Najwyższa pora postawić jasne granice swoim przyjaciołom. Przyzwyczaiłaś ich do tego, że jesteś gotowa służyć im w każdej chwili. Każdy zna twoje dobre serce i chęć niesienia pomocy innym. Zazwyczaj robisz to swoim własnym kosztem. Zamiast inwestować energię w relacje, tym razem poświęć się pracy. Skoncentruj się na swoich celach osobistych. Gwiazdy będą ci sprzyjać, o ile udowodnisz im swoje pełne zaangażowanie. 

Tarot na lipiec 2020 >>