Horoskop tygodniowy na sezon Barana

BARAN

W tym tygodniu możesz mieć zechcieć zanurzyć się w swoim wewnętrznym świecie. Twoja intuicja znacznie się wyostrzy. Zaufaj przeczuciom, które teraz prowadzą Cię we właściwym kierunku. Działaj powoli i bez nacisku. Przemyśl każdy swój ruch, zanim zrobisz coś pod wpływem impulsu. Słońce będzie grzać w twoim znaku zodiaku przez kolejny miesiąc. Użyj tej magnetyzującej siły, aby przyciągnąć do swojego życia coś, czego od dawna pragnęłaś. Nie przestawaj, dopóki nie osiągniesz swoich celów. 

Baran wkroczył w swój żywioł i powinien zaufać swoim wyostrzonym pierwotnym instynktom. 

BYK

Chociaż sezon Barana kipi ognistą mocą, Ty możesz mieć ochotę zwolnić tempo. Uszanuj potrzeby ciała i duszy, zamiast usilnie szarżować do przodu. Najwspanialsze plany najpierw powinny zostać uruchomione w umyśle, gdzie nikt inny nie może ich zobaczyć. Wykorzystaj energię początku wiosny, aby posiać nasiona intencji na przyszłość. Zapewnij sobie poczucie wolności, puszczając wewnętrzne ograniczenia. Pozostań wierna sobie, zamiast przejmować się tym, co myślą inni.

Horoskop na ten tydzień - ważny wstęp >>

BLIŹNIĘTA

Coś niesamowitego szykuje się w Twojej karierze. W tej chwili masz wszystko, czego potrzebujesz, by zrealizować swój wyśniony scenariusz. Twoje przeczucia są potężne i słuszne, dlatego powinnaś im zaufać. A jeśli masz wrażenie, że coś jest nie tak, wycofaj się, póki nie jest za późno. Rób tylko to, co zgodne z twoimi wartościami. Baran wesprze Cię odwagą w dokonywaniu decyzji. Kieruj się mottem "teraz albo nigdy". 

Baran uskrzydli Cię swoją odwagą, dzięki której pokonasz strach przed nieznanym.

RAK

Wiosną ​​świat wydaje się o wiele piękniejszy. Przebijasz się przez zimną powierzchnię, która powstrzymywała Twój rozkwit. Jednak w tym tygodniu powinnaś uważać na negatywne wibracje, jakie sama wytwarzasz w swoim otoczeniu. To, że coś wydaje się zagrożeniem, nie oznacza, że faktycznie nim jest. Powstrzymaj swój osąd. Zamiast bardziej się zamykać, otwórz się na nowości. Sezon Barana położy duży nacisk na Twoje życie zawodowe. Bądź pewniejsza siebie i obejmij przywództwo.

LEW

Przygotuj się na to, że w tym tygodniu jakaś prawda wyjdzie na jaw. Jeśli zbyt długo wierzyłaś w kłamstwo, nie będzie Ci łatwo się z tym pogodzić. Daj sobie czas, aby przyswoić fakty, które mają na celu Twoje wyzwolenie. Przestarzałe poglądy już się nie liczą. W kwestiach zawodowych spodziewaj się odmowy ze strony kogoś, z kim współpracujesz. Sposób, w jaki podejdziesz do powyższych spraw, wiele powie o tym, czy uczysz się na błędach. 

PANNA

Płomień Barana podgrzeje Twoje relacje. Pielęgnuj nowe znajomości i ciesz się harmonią w swoim środowisku. Jeśli jesteś w związku, nie obawiaj się wnieść Waszego uczucia na wyższy poziom. Skup się na miłości, bo właśnie w tej sferze osiągniesz największy rozkwit. Kariera? W tym tygodniu możesz mieć problemy z koncentracją. Wykonanie zadań nie będzie takie proste przy wielu kuszących propozycjach rozrywki. Sprawy mogą nie iść zgodnie z Twoim założeniem, dlatego lepiej przygotuj plan B.

Twoje życie towarzyskie coraz bardziej rozkwita, lecz przez to możesz zaniedbywać priorytety. 

WAGA

Czas Barana zainspiruje Cię do udoskonalenia Twojej rutyny i rytuałów samoopieki. Twoja produktywność podskoczy w górę, kiedy tylko lepiej o siebie zadbasz. Ciesz się odmładzającą energią wiosny, robiąc to, co przyjemne dla ciała. Jeśli chodzi o miłość, w tej chwili nie powinnaś podejmować ryzyka. Twoje bezpieczeństwo to sprawa pierwszorzędna. Nie dawaj drugiej szansy komuś, kto zdecydowanie na to nie zasłużył. Niech ta osoba najpierw udowodni, że jest godna Twojego zaufania.

SKORPION

W najbliższych dniach przeżyjesz twórcze odrodzenie. Surfuj po falach artystycznej energii, wkładając całe serce w swoje nowe projekty. Wyrażaj siebie i nadawaj znaczenia wszystkim pojawiającym się pomysłom. Jesteś niczym ptak, który wyfrunął z klatki. Nikt nie jest w stanie podciąć Ci skrzydeł. Spodziewaj się jednak, że w Twoim związku zajdą istotne zmiany. Wolne podejście sprawdzi się w pracy, ale sfera miłości będzie od Ciebie wymagać ustalenia pewnych granic. 

Praca i dom to dla Ciebie poróżnione kwestie, które oczekują większej równowagi. 

STRZELEC

Ognista wibracja sezonu Barana sprawi, że zaczniesz piąć się w górę. Teraz nic nie wyda się dla Ciebie zbyt trudne. Podejmij ryzyko i postaw swoje marzenia na ostatnią kartę. Traktuj wszystko jak zabawę, a jeśli jesteś singielką, spodziewaj się nowej okazji do romansu. Strzelce, które już mają drugą połówkę, podsycą pasję w swoich związkach. Niech inspiracje, jakie teraz otrzymasz, pomogą Ci wykreować Twój wymarzony świat.

KOZIOROŻEC

Ten tydzień natchnie Cię wieloma pomysłami. Możesz nawet zagłębić się myślami w zupełnie nową dziedzinę i odkryć nowe możliwości. Zdaj się na kreatywność, bo dzięki niej zaprowadzisz w swoim życiu wiosenną harmonię. Sezon Barana nauczy Cię też, że podjęcie ryzyka jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby rozkwitnąć. Dodatkowo warto, abyś poświęciła więcej uwagi swoim znajomym. Wyjścia z przyjaciółmi ożywią Twoją duszę i wydobędzie z Ciebie Twoje najlepsze "ja". 

WODNIK

Czerp z niespodzianek niesionych przez los. Czy już czujesz, jak Twoje życie porusza się na zwiększonych obrotach? Sezon Barana sprawi, że znów staniesz się duszą towarzystwa. Umawiaj się na spotkania, bierz udział w lokalnych wydarzeniach i nadrób zaległości w kontaktach biznesowych. Randki też wyjdą Ci na dobre. Łączenie się z innymi w tym tygodniu będzie znacznie łatwiejsze niż dotychczas. W dodatku Wszechświat otoczy Cię ludźmi nadającymi na tych samych falach. 

Wyjdź z cienia, by przedstawić światu swoje najnowsze teorie i pomysły.

RYBY

W tym tygodniu pogłębisz swoją wiedzę, a Twoje słowa zainspirują innych. Dziel się swoją mądrością, ponieważ masz wrodzony dar uzdrawiania. Nie bez powodu Twój znak zodiaku tak chętnie niesie pomoc. Wiosną wręcz ruszasz na misję szerzenia tolerancji i pokoju. Sezon Barana to również świetny czas, aby zatroszczyć się o pieniądze. Upewnij się, że jesteś w dobrej kondycji, zwłaszcza jeśli miałaś wiele wydatków w miesiącu swoich urodzin. Plan oszczędnościowy lub prośba o podwyżkę pomogą Ci przywrócić życiową równowagę.