Horoskop tygodniowy na luty 2024

WODNIK

Działaj odważnie, tylko tak osiągniesz swój upragniony cel. Szczególnie że teraz na ścieżce Twojej kariery niespodziewanie pojawią się nowe możliwości. Nadchodzi dobry czas na porządki w relacjach. Odpuść sobie znajomości, w których tylko Ty wnosisz coś do stołu. Przygotuj się na głębokie uzdrowienie. Samoleczenie rozpocznie się poprzez rozmowy z różnymi ludźmi, które otworzą Cię na nowe perspektywy. 

BARAN

Dobry humor nie będzie Cię opuszczał. Przed Tobą świetny czas na negocjacje i spotkania. Na Twojej drodze pojawią się osoby, które być może niebawem odegrają ważną rolę w Twoim życiu zawodowym. Pielęgnuj te kontakty. Zadbaj też o kręgosłup. Wizyta u kręgarza lub porządny masaż to coś, czego będzie potrzebować Twoje ciało. 

BYK

Dzięki noworocznym postanowieniom, by mniej przejmować się niektórymi sprawami, umocnisz swoją rolę w firmie. Skupisz się na tym, co ważne, i zaczniesz skreślać rzeczy z listy "do zrobienia". Doceni to nie tylko Twój szef, lecz również rodzina, której powinnaś poświęcić więcej czasu. Na nowo odkryjesz znaczenie słowa „relaks”. Zacznij planować kolejne wakacje. 

BLIŹNIĘTA

W chwilach zwątpienia przypomnij sobie, jaką drogę przeszłaś, by być tu, gdzie jesteś teraz. Czego nauczyłaś się w poprzednim roku i jak możesz z tego skorzystać? Myśl pozytywnie, by nie dopadła Cię chandra. Poszukaj szczęścia w teraźniejszości, zamiast przejmować się jutrem. Odśwież kontakty porzucone z braku czasu. Zdziwisz się, jak wiele osób czeka na Twój telefon.

RAK

W lutym koniecznie poświęć sobie więcej czasu. Wizyta u fryzjera czy kosmetyczki doda Ci energii i poprawi Twój nastrój. Nie ignoruj pewnego mężczyzny, który z dnia na dzień zacznie Ci okazywać więcej zainteresowania. Daj mu kolejną szansę. Niech pokaże Ci, co ma do zaoferowania. 

LEW

Wreszcie odkryjesz, czym naprawdę chcesz się zająć. Możliwe, że w lutym spotkasz osobę, która Ci to uświadomi. Poczujesz przypływ szczęścia, złapiesz wiatr w żagle i zaczniesz działać. W miłości dostaniesz to, o czym zawsze marzyłaś. Ktoś wypowie na głos słowa „kocham Cię” i pozwoli Ci na nowo uwierzyć w magię życia. 

PANNA

Unikaj trudnych tematów w związku i w pracy, ponieważ wszystko będzie Cię irytować. W lutym popracuj nad zdrową równowagą. Otrzymasz znak, że czas na odpoczynek. Wyrzuć ze swojego kalendarza niepotrzebne spotkania. W ich miejsce zaplanuj sobie lekcję jogi albo długi spacer w przyjemnej scenerii. Po ultrapracowitym styczniu masz prawo się ponudzić bez wyrzutów sumienia.

WAGA

Zwracaj uwagę na sny. Możesz w nich znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Spędzaj więcej czasu z przyjaciółmi. W tym miesiącu będziesz potrzebować ich rad nie tylko w sprawach sercowych. Daj się wyciągnąć przyjaciółce na zakupy. W końcu nic tak nie poprawia humoru jak torebka upolowana na wyprzedaży.

SKORPION

Lubisz, kiedy dużo się dzieje. Wtedy działasz szybko, i kreatywnie, otrzymując najlepsze efekty. Nadmiar obowiązków bywa zabójczy, nawet dla Ciebie. Zanim wyręczysz kogoś w pracy, sprawdź, jakie ma intencje. Odpuść trochę w miłości. Nie zapominaj, że kryzysy są częścią związku, a rozmowa zawsze działa lepiej niż trzaskanie drzwiami.

STRZELEC

Odkryjesz, że aktywny wypoczynek doskonale koi Twoje nerwy. Luty wzmocni Cię psychicznie i uodporni na stres związany z nadmiarem pracy. Idąc za ciosem, rozważ przejście na detoks, porządek w szafie lub dokumentach. Wprowadzaj małe zmiany. Teraz wszystko się uda, o ile dasz temu czas.

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu odzyskasz energię na robienie przyziemnych rzeczy, a to dobrze wpłynie na relację z ukochanym. Takie drobnostki, jak zrobienie mu kolacji, pomoc w sprzątaniu czy wsparcie w projekcie zawodowym mogą mieć szczególne znaczenie. Jeśli jesteś poszukującą singielką, poznanie kogoś w sam raz dla ciebie niebawem powinno się udać.

RYBY

Przed Tobą miesiąc niespodzianek. Szef zaskoczy Cię propozycją awansu, a znajoma będzie zachęcać do udziału w pewnej inwestycji. Zanim powiesz „tak”, posłuchaj, co mówi Twoja intuicja. W sprawach sercowych odpuść. Przestań walczyć o drobiazgi i pozwól sobie pomóc. Zobaczysz, że Twoje życie od razu stanie się o wiele prostsze.