Znaki zodiaku, które się nie znoszą:

1. Baran i Byk

Chociaż ta dwójka w zodiaku leży blisko siebie, dosłownie dzieli ją przepaść. Baran z natury jest pracowity i nie potrafi usiedzieć w miejscu. Zawsze znajdzie sobie coś do roboty. Ma napięty grafik, ale liczne zajęcia czynią jego życie interesującym. Nie znosi ludzi poruszających się w zwolnionym tempie. Czyjeś lenistwo wywołuje w nim złość. Być może dlatego uziemiony Byk, który większość czasu spędza na kanapie, doprowadza go do szewskiej pasji. Ci dwaj rogacze są swoim przeciwieństwem. Ciężko im odnaleźć nić porozumienia, gdyż wyznają dwie różne życiowe filozofie. 

2. Koziorożec i Ryby

Osoba spod znaku Koziorożca to realista lubiący, gdy wszystko układa się w logiczną całość. W życiu kieruje się zdrowym rozsądkiem. Wierzy w zjawiska poparte dowodem naukowym. Kiedy spotyka ludzi, którzy zawsze mają głowę w chmurach i stopami nigdy nie dotykają ziemi, nie potrafi nawiązać z nimi znajomości. Nie traci czasu na budowanie więzi z kimś, kto ma zupełne inny światopogląd. Największym przeciwieństwem Koziorożca są Ryby żyjące w krainie swoich marzeń. Ta dwójka wibruje na różnych poziomach i wzajemnie gra sobie na nerwach. 

3. Bliźnięta i Panna

Bliźnięta czują się najlepiej w towarzystwie swoich przyjaciół. Mogłyby rozmawiać w nieskończoność, bawiąc się aż do świtu. Nie wiedzą, kiedy skończyć. Nie mają limitu. Są kontrastem dla poukładanej Panny, która wcześnie opuszcza imprezę, żeby się wyspać i nie zmarnować następnego dnia. Za to bliźniaczy znak zodiaku nie lubi spędzać czasu w samotności. Rzadko kiedy dotrzymuje obietnice oraz nieustannie przekłada spotkania. Ma problem, by wywiązać się ze swoich obowiązków. Co najważniejsze, jest niestabilny i często zmienia swoje zdanie. Te wszystkie cechy charakteru sprawiają, że Panna będzie trzymać się od niego jak najdalej. 

Żywioły znaków zodiaku a związek >>