Wypoczęci mamy więcej energii i łatwiej nam podjąć wyzwania dnia codziennego. Szybciej pokonujemy trudności i znajdujemy rozwiązania problemów, lepiej też znosimy różne przeciwności losu. Jesteśmy bardziej kreatywni, mamy lepsze wyniki w pracy, a w życiu prywatnym jesteśmy milsi i pogodniejsi.

Dlatego właśnie trzeba znaleźć czas na odpoczynek, dbać o dobry sen i drobne przyjemności (kiedy ostatnio byłaś na spacerze w parku lub na masażu?). Dobrze też spotykać się z ludźmi, którzy są dla nas ważni i wyjeżdżać za miasto, by pobyć w otoczeniu dobroczynnie wpływającej na nas przyrody. Warto tak zaplanować czas wolny, aby jak najlepiej wypocząć i podnieść swój poziom zadowolenia z życia. Miejscem, które sprzyja wzmocnieniu sił witalnych i poprawie nastroju jest  nazywany Polskim Centrum Biowitalności kompleks hotelowy Manor House SPA.

O co chodzi z tą biowitalnością?

Energia życiowa odpowiada za samopoczucie, motywację do działania i nastawienie do różnych spraw. Neutralna biowitalność dla zdrowego organizmu jest na poziomie około 6.500 j. Bovisa. Przebywanie w miejscach o  niższej energetyce osłabia nas, o wyższej - wzmacnia organizm, sprzyja regeneracji sił i poprawie samopoczucia.

W mazowieckim kompleksie Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** biowitalność dochodzi do 30.000 jednostek Bovisa. Zabytkowy park z pomnikami przyrody i pięknym starodrzewem świetne nadaje się do silwoterapii. W energetycznym Ogrodzie Medytacji można czerpać pozytywną energię natury skoncentrowaną w Kamiennym Kręgu Mocy (30.000 j. Bovisa), Ogrodzie Zen (24.000 j. Bovisa), Spirali Energetycznej (18.000 j. Bovisa) czy Piramidzie Horusa, kącikach i ścieżkach medytacji. Przebywanie na jego terenie niesie wiele korzyści dla zdrowia. Potwierdzają to badania znanego polskiego geomanty Leszka Mateli zawarte w książce pt. „Naturalne energie dla zdrowia”.

Biowitalny raj

Godne polecenia są też o energetyczne terapie, w których specjalizują się Gabinety Bioodnowy i opracowany w Biowitalnym SPA program odmładzający  pobudzający naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji. Jest tu też wiele okazji do błogiego relaksu: koncerty na gongi i misy tybetańskie, kąpiele ofuro w wysokich wannach (również romantyczne dla dwojga), bezchlorowy basen, seanse saunowe w Łaźniach Rzymskich, rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA czy niespieszny czas spędzony w przepięknym, rozległym parku.

W tej enklawie dla dorosłych (hotel bez dzieci), przyjaznej weganom i alergikom, o tak holistycznej aurze, jak to tylko możliwe, można odzyskać spokój i pogodę ducha, stosując tylko naturalne metody. Można tu wyciszyć się i zrelaksować, zregenerować organizm i pobudzić jego siły witalne. Nawet dwa dni spędzone w tym biowitalnym raju może przywrócić radość życia.