Według astrologii sprawy miłosne ruszą do przodu po 25 kwietnia 2024. Wtedy zakończy się retrogradacja Merkurego w Baranie. Finał tego tranzytu zwiastuje postęp i nowości w sprawach serca. Maj będzie szczególnie korzystnym czasem, jeśli do tej pory przechodziłaś trudny okres. Mierzysz się z rozstaniem, sytuacją z przeszłości lub toksycznym eks? Wszechświat ma dla Ciebie nowy plan, który wiąże się z poznaniem prawdziwej drugiej połówki. 

BLIŹNIĘTA

Przeżywasz okres suszy w swoim życiu randkowym? Oto dobra wiadomość: Bliźnięta są jednym z trzech znaków zodiaku, którym poszczęści się w 2024 roku. Pluton właśnie skończył swoją podróż przez Twoją strefę miłości. W ostatnich miesiącach zrozumiałaś, czego pragniesz i na co już nie możesz godzić się w związkach. Planeta Pluton wprowadziła zmiany w Twoim postrzeganiu partnerstwa. Stajesz się gotowa, aby przyciągnąć do siebie nowy rodzaj obfitości. Zostajesz zmotywowana do wyjścia w świat i poszukania miłości, na jaką zasługujesz. Twoim szczęśliwym dniem będzie 25 maja. To, co rozkwitnie tej wiosny, przerodzi się w trwałe uczucie na lata. 

WAGA

Tegoroczne zaćmienia i ruchy planet wskazują, że czeka na Ciebie gorące uczucie. Pluton gości w Twoim piątym domu romansu. Spodziewaj się, że największe zmiany będą dotyczyć Twojego nowego związku. Otwórz się na perspektywę inną niż dotychczas. Czas przełamać stare wzorce i zaleczyć dawne rany. Uwolnisz się od krzywd wyrządzonych przez byłego, aby przekonać się, czym jest prawdziwa miłość. Łap pojawiające się szanse, by jak najlepiej wykorzystać te korzystne tranzyty. Wenus goszcząca w Baranie do 29 kwietnia zagwarantuje dynamiczny rozkwit w sprawach Twojego serca. Wiele Wag w tym roku zjedna się ze swoim bliźniaczym płomieniem. Pozwól sobie myśleć o miłości w nowy sposób i zaufać pojawiającym się emocjom. 

SKORPION

W 2024 roku wielkie zmiany dokonają się w związkach partnerskich i małżeństwach Skorpiona. Jeśli masz nadzieję na nowo się zakochać, oto nadchodzi ten wielki moment. Już 20 kwietnia nastąpi koniunkcja Jowisza z Uranem. Dla Skorpiona oznaczać to będzie więcej możliwości w sferze miłości. Poznasz kogoś nowego w najmniej oczekiwany sposób i natychmiast stracisz głowę dla tej osoby. Czeka Cię wiele szczęśliwych chwil, które od dawna kreowałaś w swojej głowie. Astrologia niesie również pozytywną nowinę dla Skorpionów, które były w trudnej sytuacji. Pluton spowoduje zmiany w życiu rodzinnym, w tym przeprowadzkę lub metamorfozę Twojego podejścia do kwestii domu. Ten tranzyt przewiduje poważną rozmowę, w której Ty i Twój partner w końcu powiecie sobie prawdę.