Horoskop tygodniowy - sezon Byka 2024

BYK

Sezon Byka to dla Ciebie czas odrodzenia. Doświadczysz w nim przemiany w sobie jak i wokół Ciebie. Już w kolejnych dniach poczujesz impuls do porzucenia strachu. Otworzy się przed Tobą zupełnie nowy rozdział, którego momentem kulminacyjnym będzie pełnia Księżyca w Skorpionie 23 kwietnia. Jako stały znak ziemi, nie lubisz zmian, a niespodzianki Cię przerażają. Spodziewaj się jednak, że przyszłość spełni Twój najlepszy scenariusz. Chłoń ciepłe promienie wiosennego słońca, pozwalając sobie na przypływ inspiracji. 

BARAN

Byk sprawi, że zaczniesz przywiązywać większą wagę do swojego poczucia bezpieczeństwa. Nadszedł czas, abyś zadbała o swoje finanse i relacje. Powinnaś bardziej zaufać swoim bliskim, poczuć ich wsparcie oraz zyskać większą pewność siebie. Możliwe, że zdystansujesz się do osób, które tak naprawdę nigdy przy Tobie nie są.. W tym sezonie Byka zastanów się, co chciałabyś rozwinąć w swoim życiu. Energia żywiołu ziemi sprzyja planowaniu z wyprzedzeniem. Kiedy już nakreślisz swoje intencje, podejmij pierwsze kroki i zobacz, dokąd zaprowadzi Cię nowo obrana droga.

BLIŹNIĘTA

Czas Byka nie będzie dla Ciebie zbyt towarzyski. Znak ziemi zaktywuje twój sektor uzdrawiania, abyś mogła uleczyć swoje duchowe wnętrze w miesiącu przed swoimi urodzinami. Oto okazja, aby porzucić złe nałogi, które hamują twój wzrost. Bądź świadoma tego, czym karmisz swoje ciało. Oczyść się z działania toksycznych substancji. Sezon Byka to czas na spowolnienie i zatroszczenie się o ciało. Dostaniesz szansę, aby się uspokoić, odetchnąć i wyciszyć umysł. Unikaj podejmowania wielkich, zmieniających życie decyzji. Może się okazać, że jeszcze nie otrzymałaś wszystkich najważniejszych informacji. Spróbuj wprowadzić do swojej rutyny więcej rytuałów uziemiających, aby odblokować swój wewnętrzny potencjał. 

RAK

W sezonie Byka obierzesz nowy kierunek. Zamiast skupiać się na karierze, przekierujesz swoją uwagę na przyjaźnie. Postaraj się wprowadzić więcej harmonii i spokoju do swoich relacji. To również korzystny czas na przyjrzenie się Twoim mediom społecznościowym. Odśwież swój Instagram. Usuń stare posty, które nie odzwierciedlają już tego, kim jesteś. Wiosenny rebranding wyjdzie Ci na dobre. Byk zachęci Cię również do większej asertywności. Będąc potulną i miłą przez cały czas, nie chronisz swojej energii. Nie czuj się winna, gdy komuś odmawiasz. Jeśli masz ulubiony kryształ, który lubisz używać, trzymaj go przy sobie w stresujących sytuacjach.

LEW

Sezon żywiołu ziemi może sprawić, że poczujesz się niespokojna. Energia Byka nie współgra z Twoją naturą. Presja będzie narastać z każdym dniem. Zamiast karmić się negatywnymi myślami, spróbuj skoncentrować się na karierze. To dobry czas, aby ubiegać się o wymarzoną posadę i pracować nad obranymi celami. Uważaj jednak, aby nie dać się ponieść, jeśli coś pójdzie nie tak. Opanowanie w obliczu nagłych zmian pomoże Ci wygrać w każdej sytuacji. Jeśli zostałaś przez kogoś źle potraktowana lub problem finansowy, przez który przechodzisz, wynika z czyichś niewłaściwych działań, wiedz, że Wszechświat jest po Twojej stronie i pomoże Ci naprawić zaistniałą sytuację.

PANNA

W sezonie Byka zachce Ci się podróży. Dotyczy to również twoich poszukiwań intelektualnych. Oto korzystny czas na odkrywanie nowych pasji i zainteresowań. Chociaż kochasz rutynę, zostaniesz zainspirowana do zmiany. Kto wie, może wkrótce wkroczysz na nową ścieżkę, która będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza. Energia żywiołu ziemi sprawi, że Twoja intuicja stanie się niezawodna. Ufaj swoim wewnętrznym przeczuciom w kwestii każdej dokonywanej decyzji. Zmianom ulegnie również Twoja rutyna. Wszystko po to, aby przybliżyć Cię do celu. 

WAGA

Zaczyna się dla Ciebie korzystny czas na współpracę. Znajdź ludzi, którzy podzielają Twoją wizję. Ubiegaj się o awans, stypendium lub dofinansowanie Twojego projektu. Z pomocą Byka do połowy maja uda Ci się spełnić Twoje marzenie. Wenus jest planetą tego znaku ziemi i Twoją osobistą patronką. W jej wibracji poczujesz się bardziej atrakcyjna, dlatego korzystaj ze swojej dobrej passy. Masz po swojej stronie silne energie twórcze. Jeśli czujesz się rozproszona lub ciągnięta w wiele stron, Byk pomoże Ci się skoncentrować na tworzeniu większej życiowej stabilności. 

SKORPION

Twoje życie miłosne w sezonie Byka stanie się namiętne lub pełne dramatów. Słońce, Merkury, Uran i Węzeł Północny zawitają w Twoim sektorze partnerskim, co sprawi, że więcej osób znajdzie się pod wpływem Twoich wdzięków. Jednak Ty bywasz niezwykle wybredna. W tym tygodniu albo pogłębiasz więź z kimś, kogo kochasz, albo przyciągasz do siebie nowe połączenie bratnich dusz. Transformacja jest częścią tego, kim jesteś. Prawdopodobnie przez całe życie przechodzisz przez różne etapy nagłych zmian. Zaufaj przemianie, która nadchodzi. Skup się na dbaniu o siebie i znajdowaniu czasu na przyjemność. Pozwól sobie poczuć twórczą inspirację, jaką budzą w Tobie słowa drugiej osoby. 

STRZELEC

Sezon Byka zachęci Cię do zadbania o zdrowie. Skoncentruj się na poprawie kondycji, samopoczuciu i sferze duchowej. Lepiej nie oczekuj natychmiastowych efektów. Uszanuj, że nic nie będzie dziać się szybko. Poruszaj się powoli, w rytmie Ziemi. Nie poddawaj się swoim krytycznym opiniom. W przeciwnym razie Twój wewnętrzny niepokój zacznie narastać z każdym dniem. Zajmij się też kwestiami, które do tej pory zamiatałaś pod dywan. Wszechświat pomoże Ci uporządkować sprawy i wziąć odpowiedzialność za nieukończone projekty. Zdobądź się na dojrzałość, a zaoszczędzisz sobie wielu kłopotów. Dostrój się do ziemskiej wibracji obfitości, zamiast myśleć o swoim niedostatku. 

KOZIOROŻEC

Wreszcie nadchodzi dla Ciebie lżejszy czas. Pod wpływem słońca w Byku zrób sobie przerwę w pracy i pozwól swojemu wewnętrznemu dziecku całkowicie przejąć dowodzenie. Spędź więcej czasu na świeżym powietrzu. Tego właśnie teraz potrzebuje Twoja dusza. Skup się na poprawie swojej kondycji i podejmowaniu małych, lecz znaczących kroków. Uwolnij swoje przywiązanie do rzeczy, których nie możesz kontrolować. Jeśli chcesz dokonać w swoim życiu ważnych zmian, odpuść, poddaj się i obserwuj, jak sprawy samodzielnie się rozwijają. Zaćmienia w sezonie Byka poślą w Twoją stronę fale transformacji. 

WODNIK

Rozpoczyna się dla Ciebie sezon majsterkowania. Możesz mieć ochotę na zmianę wystroju, remont lub nawet przeprowadzkę. Nie tylko poczujesz się zainspirowana, ale też zamienisz swój dom w przystań spokoju. Jednak energia Byka wywoła w Tobie również pewne napięcie. Lepiej ustal zdrowe granice pomiędzy Tobą a członkami twojej rodziny. Skorzystaj z energii żywiołu ziemi, aby naprawić swoje relacje i zapuścić korzenie. Poświęć więcej czasu samej sobie, a w zamian otrzymasz zasłużoną nagrodę. 

RYBY

Sezon Byk to dla Ciebie czas tworzenia. Twój sektor kreatywności i komunikacji teraz zostanie mocno zaktywowany. Energia znaku ziemi zharmonizuje się z Twoją własną wibracją. Poczujesz się uziemiona. W swojej głowie zaczniesz kreować nowe marzenia. Jeśli masz ochotę podzielić ze światem swoimi kreatywnymi projektami, teraz jest na to najlepszy czas. Skup się na tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne, a już wkrótce zrobisz duży postęp.