Oficjalnie Camila Cabello i Drake są singlami. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby rajski urlop nie zamienił się w przelotny romans lub poważny związek. Co prawda muzyk jeszcze niedawno przekonywał, że nie widzi dla siebie perspektyw w randkowym świecie, a już na pewno nie jest zainteresowany składaniem romantycznych przysięg innym celebrytom. „Myślę, że nie jestem w stanie zaoferować drugiej osobie tego, czego szuka. Wydaje mi się, że moje życie i moja praca są dla mnie priorytetowe” – mówił w podcaście Bobbiego Althoffa. „Nie myślę o ślubie, bo zwyczajnie nie chciałbym kogoś rozczarować. Prawdopodobnie nie ożenię się z nikim sławnym. Znani ludzie naprawdę nie są aż tak intrygujący”. Czy zmienił zdanie za sprawą młodszej koleżanki po fachu? 

Warto dodać, że raper ma na tym polu spore doświadczenie. W przeszłości w pełni zasłużył na tytuł „certified lover boya”, umawiając się m.in. z Rihanną, Jennifer Lopez, Kat Dennings i – podobno – Hailey Bieber. Wraz z francuską artystką Sophie Brussaux doczekał się syna. Adonis Graham ma już sześć lat, a dumny tata przekonuje, że jest zaangażowanym rodzicem. „Chcę z nim podróżować i dzielić z nim wspomnienia” – tłumaczył 37-latek w jednym z wywiadów. Z kolei 26-letnia Cabello nie ma żadnych zobowiązań i według prasowych doniesień cieszy się życiem. Po zerwaniu z Shawnem Mendesem skupiła się na towarzyskich spotkaniach i nawiązywaniu przyjaźni.

„Jeśli do czegoś dojdzie, to świetnie, ale nie nakładam na siebie presji” – mówiła gwiazda w wywiadzie dla Cosmopolitan.

Camila Cabello i Drake wyjechali na wspólne wakacje. Fani już nazywają ich nową „power couple”

Dociekliwi internauci wpadli jednak na trop i uznali, że Drake i Camila Cabello dali już następną szansę miłości. Po sieci krążą zdjęcia, na których domniemana para korzysta z uroków wysp Turks i Caicos tuż obok archipelagu Bahamów. Artyści relaksowali się w klubie plażowym i nie stronili od wodnych atrakcji. 

Sam raper opublikował też kilka kadrów z wakacji na Instagramie. Na fotografiach z pola golfowego zabrakło jednak piosenkarki. Po krótkim śledztwie uznano, że historia rzekomej „power couple” zaczęła się od niewinnego postu w mediach społecznościowych. Drake miał zaobserwować konto Cabello, po tym jak wrzuciła do sieci wpis opatrzony cytatem z utworu „Search & Rescue”, a w ramach najwyższych wyrazów uznania dla jego twórczości podpisała go nazwiskiem Szekspira. Być może dlatego część fanów nie dowierza w romans i trzyma kciuki za muzyczną współpracę. Według zwolenników tej teorii nieoczekiwany duet ma szykować się do wydania wspólnego singla.