Suki i Robert związek tworzą nieprzerwanie od 2018 roku. I choć zazwyczaj starają się oni trzymać z dala od błysku fleszu i ciekawskich spojrzeń fanów, ostatnie dni są dla nich pod tym kątem zupełnie inne. Od występu, podczas którego wystrojona w obcisłą cekinową mini 31-latka ogłosiła ciążę, minęły dopiero nieco ponad dwa tygodnie, a w sieci już pojawiły się kolejne zdjęcia gwiazdorskiej pary. 

Suki Waterhouse i Robert Pattinson przyłapani na pierwszych zdjęciach od ogłoszenia ciąży

Oczekujący na potomka (lub potomkinię) rodzice dołączyli do przyjaciółki Taylor Swift podczas jednej z nowojorskich imprez. Na afterparty zorganizowane po premierze „Biednych istot”, głośnej produkcji w reżyserii  Yorgosa Lanthimosa, Suki wyeksponowała ciążowy brzuszek za pomocą dopasowanej, prześwitującej tuniki. Perłowo białą górę zestawiła z satynowanymi spodniami typu wide leg w tym samym odiceniu, czarną skórzaną kurtką i sneakersami. Robert zaś włożył klasyczną marynarkę, spod której wystawała rozpięta czerwono-fioletowa koszula oraz szary T-shirt. 

Fot. Gotham / Contributor / Getty Images

Wygląda na to, że żadne z nich nie zamierza dłużej ukrywać przed światem ani siebie samych, ani radości ze zbliżającego się wielkimi krokami nowego rozdziału życia. „Czują się gotowi na dziecko i nie mogą się doczekać, aż zostaną rodzicami. Oboje dużo pracują, ale to jest coś, czego pragną. Wiedzą, że ich życie ulegnie zmianie, ale są tym podekscytowani” – zapewnia bliska osoba z otoczenia pary.