Damiano David i Dove Cameron przyłapani na namiętnych pocałunkach

Parę wokalistów przyłapano w trakcie romantycznej chwili na słynnej australijskiej plaży Bondi. Damiano i Dove spacerowali po plaży, trzymając się za ręce, a nawet wymienili gorące pocałunki. 

Plotki o ich relacji pojawiły się po raz pierwszy kilka tygodni temu, kiedy artystkę przyłapano, jak wychodziła z koncertu Måneskin w Brazylii. Fani przyłapali Cameron także na koncercie włoskiego zespołu rockowego w Madison Square Garden w Nowym Jorku we wrześniu tego roku. Później pojawiły się niepotwierdzone doniesienia, że w październiku Amerykankę i Włocha widziano całujących się na imprezie. Plotki się szerzyły, ale żadna ze stron nie skomentowała tych doniesień

Damiano i jego zespół Maneskin właśnie zakończyli trasę koncertową po Australii i Nowej Zelandii. Włosi przebywają teraz w Azji, podczas gdy Dove prawdopodobnie wróciła do Stanów Zjednoczonych, aby zająć się pracą nad swoim nadchodzącym albumem "Alchemical".

Dove Cameron i Damiano David. Kim są?

Dove jest amerykańską aktorką i piosenkarką. Rozpoznawalność przyniosła jej podwójna rola tytułowych postaci serialu Disney Channel „Liv i Maddie”. Zagrała również w dwóch częściach filmu „Następcy” oraz animowanym filmie „Marvel Rising: Secret Warriors”. Była członkinią zespołu The Girl and the Dreamcatcher, który wydał debiutancki album w 2016 roku.

Damiano David, zdobył międzynarodową sławę, gdy razem ze swoim zespołem Måneskin wygrał w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2021 roku. Od tego czasu muzyk stał się bożyszczem nastolatek na całym świecie, a na instagramie śledzą go miliony fanów. Wcześniej był związany z Giorgią Soleri.