Od kilku tygodni plotki o romantycznej relacji Gomez z producentem Benny'm Blanco nabrały tempa, a fala negatywnych komentarzy zalała jej konto na Instagramie. Broniąc swojego związku, niemal potwierdziła, że tajemniczym zalotnikiem jest właśnie słynny producent.

„On jest moim absolutnie wszystkim... najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła” - napisała artystka hejterom. „Lepszy niż ktokolwiek, z kim byłam” - dodała.

Selena Gomez oficjalnie potwierdza związek z 35-letnim Blanco

Na udostępnionym czarno-białym zdjęciu, Gomez uśmiecha się od ucha do ucha w towarzystwie producenta z charakterystycznymi kręconymi włosami. Blanco całuje piosenkarkę, obejmując ją. Na innym zdjęciu przytula ją w towarzystwie bliskich.

fot. Instagram/Selena Gomez

Szczerość 31-latki sugeruje, że związek staje się coraz poważniejszy.

Benny Blanco - kim jest nowy chłopak Seleny Gomez?

fot. Lester Cohen/Getty Images

Blanco jest amerykańskim producentem, który ma spore osiągnięcia w branży muzycznej. Współpracował z takimi gwiazdami jak: Britney Spears, Katy Perry, Ed Sheeran, Rihanna, a nawet z eks Gomez – Justinem Bieberem. Producent współtworzył światowej skali hity muzyki pop od „Diamonds” Rihanny po „Lonely” Justina. Selena współpracowała z nim w 2021 roku przy piosence „I Can't Get Enough”.

Amerykanin często chwali się na swoich social mediach umiejętnościami kulinarnymi. Niedługo wydaje swoją książkę kucharską. Jego obecna partnerka chętnie okazuje mu wsparcie w przestrzeni online.