Zaprojektowanie kuchni, która stanie się sercem domu, jest nie lada wyzwaniem. Aranżując praktyczną i jednocześnie estetyczną przestrzeń, często najlepszym rozwiązaniem są meble na wymiar - szafki, blaty czy wyspy. A co z personalizacją samych urządzeń AGD? Z pomocą przychodzi Samsung. 

Marka nawiązała współpracę z TOILETPAPER, studiem kreatywnym, którego założycielami są rzeźbiarz i twórca instalacji artystycznych, Maurizio Cattelan, oraz fotograf, Pierpaolo Ferrari. Wynik? Limitowana edycja paneli do lodówek Bespoke, w której przenikają się współczesna sztuka projektowania i innowacyjność. Włoscy artyści przenieśli do niej swój awangardowy styl, a Samsung najwyższej klasy innowacje. 

Lipsticks / Mat. prasowe

Najważniejszym elementem filozofii Samsung Bespoke jest możliwość personalizacji, dostosowywania urządzeń do swoich potrzeb oraz wyrażania siebie również poprzez sprzęty domowe.

Właśnie to łączy Samsung z marką TOILETPAPER, która z kolei zachęca do niekonwencjonalnych wyborów w zakresie designu. Cztery nowe panele Bespoke, które Samsung wprowadza we współpracy z TOILETPAPER, to „Desert Lady”, „Lipsticks”, „Magic Mirror” i „Rose with Eyes”. Wszystkie panele są kompatybilne tylko z modelem Bespoke Combi 185 cm.

Desert Lady / Mat. prasowe

Co więcej, Samsung wprowadził na rynek przełomową technologię, dzięki której lodówka chłodzi i oszczędza energię elektryczną jednocześnie. Nowe chłodziarki marki zostały wyposażone w moduł wi-fi, który umożliwia podłączenie aplikacji SmartThings. Aby oszczędzać do 15% energii w aplikacji, jednym przyciskiem włączamy tryb AI Energy Mode. Dzięki niemu urządzenie uczy się wzorców użytkowania, tworząc algorytm AI, który optymalizuje prędkość kompresora oraz cykl rozmrażania. Lodówka zapamiętuje, jak często ją otwieramy, kiedy wkładamy nowe produkty i dostosowuje pracę tak, aby oszczędzać energię elektryczną. To tak jakby przez 7 tygodni w roku nie zużywała prądu.

Rose with Eyes / Mat. prasowe

Limitowana seria paneli Bespoke jest dostępna w Polsce w przedsprzedaży od 26.06 do 17.07 w specjalnej ofercie w Sklepie Samsung na samsung.com, w której przy zakupie lodówki Bespoke z kompletem paneli z limitowanej kolekcji oczyszczacz powietrza można odebrać za 1 zł.

Nie ulega wątpliwości, że Samsung wyznacza nowe trendy i standardy pod względem oszczędzania energii elektrycznej. Stosowane przez markę innowacje sprawiają, że jej lodówki są najczęściej kupowanymi urządzeniami tej kategorii w Polsce*. Sprawdź szczegóły na lodowki.samsung.pl.

*W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.