Zaprojektowany przez Annę Łoskiewicz z Łoskiewicz Studio pop-up to w pełni wyposażona kuchnia, która została wykończona innowacyjnymi spiekami wielkoformatowymi TRI-D - wspomnianą nowością od Paradyż. W Paradyż Home poznasz niemal nieograniczone możliwości tego materiału (niewidoczna indukcja pod spiekiem kwarcowym to nie problem!), a także dowiesz się więcej na temat armatury HansGrohe czy inteligentnych urządzeń do zabudowy Samsung.

Paradyż Home / Mat. prasowe

- Tym projektem chcemy przede wszystkim pokazać różnorodność zastosowań naszych produktów we wszystkich pomieszczeniach, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Dlatego stworzyliśmy designerską i funkcjonalną przestrzeń do gotowania i celebrowania czasu z bliskimi. Chcemy, aby nasi klienci mogli się zainspirować i przekonać, że takie wnętrze jest w ich zasięgu - mówi Agata Brodzka, dyrektor marketingu Paradyż.

Paradyż Home to jednak więcej niż salon wystawowy. Przez całe lato i w kolejnych miesiącach odbywać się tam będą kreatywne spotkania i warsztaty, których możesz stać się częścią. Marka Paradyż zaplanowała aktywności skierowane do miłośników wzornictwa i DIY, a także profesjonalistów - projektantów, architektów oraz wykonawców.

Mat. prasowe

Jednym z przystanków na trasie Paradyż Home jest Gdynia, a dokładniej topowy nadbałtycki festiwal designu Gdynia Design Days (1-9 lipca). Sam pop-up można odwiedzić w terminie 3-9 lipca. Codziennie odbywać się tam będą warsztaty ceramiczne, natomiast w dniach 3-5 lipca - warsztaty pt. „Projektowanie zgodne ze zmysłami” prowadzone przez Jo Jurga, warsztaty „Ulubiony kolor świata” Olki Barczak, a także szkolenia produktowe i warsztaty poświęcone spiekom wielkoformatowym TRI-D. Szczegółowy program wydarzenia znajdziesz na stronie gdyniadesigndays.eu.