Skorpiony oddają się związkowi w całości. Niczego nie robią na pół gwizdka. Bardzo skupiają się na swoim partnerze i oczekują pełnej lojalności. Szybko zrażają się do oszustów. Nie lubią, kiedy ktoś wzbudza w nich zazdrość. Denerwują się również, gdy ich partner nie otwiera się na nie emocjonalnie. Te rzeczy sprawiają, że trzy znaki zodiaku będą dla nich nietrafionym wyborem. Złamanie serca Skorpionowi grozi zemstą, którą eks kochanek na długo popamięta. 

Rozpoczął się sezon Skorpiona - czemu służy ta energia? >>

Skorpion w miłości - kto złamie mu serce?

Baran

Baran i Skorpion to dwa znaki o najgorętszym temperamencie w łóżku. W tym układzie żywioł wody poczuje się, jakby w końcu znalazł partnera, który równie mocno interesuje się seksem. Żywioł ognia ma wysoki popęd seksualny, toteż nawiąże z nim pikantny romans. Jednak Skorpion niebawem przekona się, że Baran jest kiepskim materiałem na stałego partnera. Niezależność Rogacza sprawia, że ciężko zmusić go do zobowiązań. Pomimo zakazów Skorpiona zawsze będzie robić to, na co ma ochotę. Nie pozwoli, aby ktoś go zdominował. Kiedy odkryje, że jest kontrolowany, natychmiast wykręci się z tej relacji. Nie zrozumie stanów emocjonalnych kochanka i jego uduchowionych filozofii. Skorpion poczuje się, jakby nie był widziany. 

Strefy erogenne znaków zodiaku >>

Bliźnięta

Nie jest tajemnicą, że Skorpion to zazdrośnik. Staje się zaborczy w związkach, w których nie potrafi darzyć pełnym zaufaniem. Zalotne Bliźnięta obudzą w nim jego najgorsze lęki. Żywioł powietrza, w przeciwieństwie do wody, lubi przelatywać z kwiatka na kwiatek. Jego życie towarzyskie online i w realu doprowadzi Skorpiona do szaleństwa. Bliźniaki nie będą w stanie zapewnić go o swojej lojalności. Co więcej, mają problem z wyrażaniem swoich uczuć. Nie rozumieją, jak działają ich emocje, toteż będą frustrujące dla wodnego kochanka. Wreszcie uznają Skorpiona za zbyt poważnego i zdecydują się to zakończyć, na przykład dając się przyłapać na zdradzie. 

Strzelec

Strzelec i Skorpion to zodiakalni sąsiedzi, ale brakuje im kompatybilności. Po pierwsze, Strzelec nienawidzi, kiedy ktoś próbuje odebrać mu wolność, zmuszając go do poważnego związku. Po drugie, nie może czuć się osaczony, jakby to od niego zależało czyjeś życie. Niestety, Skorpion uwielbia kurczowo trzymać się swojego partnera. W tej relacji istnieje też duża szansa, że Strzelec pod wpływem chwili powie coś bezmyślnego, czego Skorpion nie będzie w stanie wybaczyć. Zraniony znak wody wycofa się i zamknie, a Łucznik nigdy nie dowie się dlaczego. Filmowy romans w mgnieniu oka przerodzi się w piekło.

W kim Skorpion zakocha się z wzajemnością? >>