Strefy erogenne to części ciała najbardziej wrażliwe na dotyk. Pieszczenie tych miejsc w szybkim czasie wywołuje falę orgazmów. Według astrologii każdy znak zodiaku ma na ciele ukryty punkt, który sprawia mu najwięcej seksualnej satysfakcji. Warto przetestować tę teorię, by dowiedzieć się o sobie zupełnie nowych rzeczy. Horoskop określa zarówno charakter, jak i predyspozycje naszych ciał. 

Astrologia medyczna - na które części ciała uważać? >>

Strefy erogenne według znaku zodiaku

Baran: głowa

Jesteś pierwszym znakiem na kole zodiaku, uważanym za dziecko. Głowa to twój najczulszy punkt tak jak u niemowlaka. Uwielbiasz, kiedy ktoś cię po niej głaszcze lub bawi się twoimi włosami. Chociaż włosy, technicznie rzecz biorąc, nie są żywą częścią twojego ciała, robienie czegoś z nimi naprawdę cię podnieca. Dobrze znasz przyjemne uczucie mrowienia idące od karku wzdłuż kręgosłupa. Łóżkowe pieszczoty, w których nie brakuje lekkiego ciągnięcia za włosy, rozpalą cię do czerwoności.

Byk: szyja

W astrologii to właśnie uziemiony Byk jest szyją, która porusza głową. Miękkie pocałunki z tyłu karku doprowadzają cię do szaleństwa. Czakra gardła również jest rządzona przez twój znak, więc każdy delikatny dotyk w tym obszarze natychmiast wywołuje w tobie podniecenie. Lubisz, gdy twój partner w łagodny sposób trzyma swoją dłoń na twojej szyi. Nigdy nie zapominaj o tym zmysłowym punkcie znajdującym się pomiędzy ustami a biustem. 

Bliźnięta: ramiona

Ze wszystkich stref erogennych zodiaku, ramiona są jedną z bardziej zaskakujących. Jednak Bliźniętami rządzi mityczny Merkury, skrzydlaty posłaniec łączący niebiosa ze światem ziemskim. Łaskotanie po ramionach lub mocniejszy masaż sprawią, że rozpłyniesz się z podniecenia. Odwróć się tyłem do swojego partnera, pozwalając mu pieścić rękami twoje górne plecy. Dociśnięcie tu i tam szybciej doprowadzi cię do orgazmu.

Rak: biust/tors

Rak to znak zodiaku symbolizujący matkę, który nieodłącznie kojarzy się z piersiami. Lubisz, kiedy ktoś całuje twój biust i delikatnie się nim bawi. Oczekujesz wiele uwagi w tym właśnie miejscu, zanim przejdziecie do sedna. Ta strefa erogenna jest szczególnie wrażliwa, kiedy do akcji wchodzi język partnera. Niekiedy przynosi ci więcej przyjemności niż pieszczoty na samym dole. Mężczyzna Rak lubi to samo. Pominięcie jego torsu to wielki błąd. 

Sny erotyczne - jak je odczytywać? >>