Znaki zodiaku w łóżku - co je odpycha?

Baran

Baran ma bezpośrednią naturę. Jeśli odmawia seksu z powodu zmęczenia po długim dniu, zaufaj, że mówi prawdę. Jeśli jednak konsekwentnie cię odrzuca, przyjrzyj się bliżej jego zachowaniu. Może ono świadczyć o wypaleniu w związku. W ten sposób Baran próbuje ci przekazać, że tak naprawdę woli być gdzieś indziej. Albo zmusi cię do zerwania, albo ostatecznie sam odejdzie. Notoryczny brak ochoty na seks to ważny sygnał, że coś jest nie tak.

Byk

Byk jest bardzo ambitny. Ponieważ rządzi nim Wenus, przywiązuje wielką wagę do dóbr materialnych. Jeśli odmawia seksu, to dlatego, że musi skoncentrować się na pracy. Priorytety zawodowe biorą górę nad przyjemnościami. Co ciekawe, brak seksu może być też karą Byka wobec partnera, który go rozgniewał. Dopóki nie usłyszy przeprosin, będzie wyłączony w sprawach łóżkowych.

Bliźnięta

Bliźnięta są trudne do rozszyfrowania, ponieważ mieszka w nich podwójna osobowość. Czasami to, co pokazują światu, nie odzwierciedla tego, co dzieje się w ich głowie. Jeśli odmawiają seksu, mogą skrywać obsesję na punkcie czegoś, o czym wstydzą się mówić. W strachu o dalsze losy związku boją się powiedzieć coś niewłaściwego. Wolą unikać tematu, albo poczekać aż partner sam się domyśli. 

Rak

Rak jest bardzo wrażliwy i podatny na nastrojowość. Nawet nieszkodliwy żart może go urazić. Brak zainteresowania seksem w tym przypadku wskazuje na niepewność wobec partnera. Znaki wody odrzucą seks, gdy nie mają w sobie poczucia bezpieczeństwa. Najczęściej zdarza się to na pierwszym etapie związku, kiedy oboje kochanków dopiero się poznaje.

Znaki zodiaku - jak często chcą się kochać? >>

Lew

Lwem rządzi Słońce, astrologiczny symbol ludzkiej Jaźni. Jeśli ten znak nie jest zainteresowany seksem, może przeżywać kryzys zaufania. Brak pewności budzi w nim zakłopotanie, uczucie, z którym nie umie sobie radzić. Dopóki nie odbuduje swojego ego, nałoży na siebie blokady depresji. Ten typ potrzebuje uznania i komplementów, żeby rozpalić swój gorący potencjał. 

Panna

Panna rządzi szóstym domem zdrowia i służby. Seks to dla niej kolejny sposób na utrzymywanie dobrej formy. Jeśli jednak nie jest nim zainteresowana, może cierpieć z powodu choroby. Słaba kondycja lub przygnębienie powstrzymują ją przed pójściem do łóżka. Napięcia w rodzinie czy stresy w pracy też obniżają jej poziom libido. Jeśli spytasz Pannę, czemu nie jest w nastroju, najpewniej poda ci swój prawdziwy powód. 

Waga

Waga czyni związek swoim sensem życia. Wkłada wiele wysiłku w potrzeby ukochanego. Jeśli odrzuca seks, to dlatego, że projektuje lęki swojej drugiej połówki. Kiedy czuje, że jej partner nie chce iść do łóżka, sama wprowadza siebie w celibat. Może również odmówić seksu, gdy relacja stoi pod znakiem zapytania, a Waga ma na oku kogoś innego. 

Skorpion

Skorpion ma mnóstwo sekretów. Istnieje milion różnych powodów, z których się z kimś nie prześpi. Ten znak zodiaku gra w gry umysłowe. Lubi mieć kontrolę, a odmawianie seksu to jedna z jego taktyk na podporządkowanie sobie partnera. Z drugiej strony może unikać przeżywania silnych uczuć towarzyszących mu w łóżku. Intensywny akt fizyczny często przytłacza Skorpiona. Znak wody niekiedy odmawia sobie seksu z obawy, że ta czynność "odbierze mu rozum". 

Znaki zodiaku, które łamią tabu w łóżku >>

Strzelec

Strzelec to ognisty gracz, który zawsze dobrze się bawi. Zdecydowanie docenia seksualne aspekty swojego związku. Nigdy nie odmawia łóżkowych przyjemności, a jeśli to się zdarza, może być oznaką problemów w relacji. Łucznik albo czuje, że miłość się wypala, albo nigdy nie był w pełni zaangażowany. Teraz może planować ucieczkę, zanim sprawy do reszty się posypią. 

Koziorożec

Koziorożec traktuje seks jak rutynowe zadanie. Dla niego to odprężająca powinność. Jednak angażujący projekt w pracy lub ścigające go ważne terminy mogą odebrać mu ochotę na igraszki. Wtedy zaczyna unikać tematu, dopóki nie odhaczy listy rzeczy do zrobienia. Kolejnym ważnym powodem, przez który Koziorożec oddala się od partnera, jest chowana uraza. Jeśli nie ufa swojej drugiej połówce lub czuje się kontrolowany, zaczyna emanować chłodem w sypialni. 

Wodnik

Kiedy tajemniczy Wodnik nie jest w nastroju na seks, unika rozmowy na temat swoich powodów. Nigdy nie wiesz, co tym razem odebrało mu ochotę. Może zwyczajnie chce to zrobić w innym miejscu, lepszym czasie czy bardziej sprzyjających okolicznościach. Widocznie nie pasuje mu jakiś drobiazg, a czasami nawet osoba. Jeśli Wodnik czuje się nieswojo sam na sam i nie próbuje zbudować intymności, prawdopodobnie nosi w sobie lęk przed zaangażowaniem emocjonalnym.

Ryby

Ryby to niepoprawni romantycy zodiaku. Zrobią wszystko, aby związek trwał wieczność. Kiedy czują się zagrożone, mogą podejmować nielogiczne działania lub stosować miłosny sabotaż. Odmowa seksu to dla nich jeden ze sposobów na odzyskanie pełnej kontroli w relacji. Dzieje się tak, zwłaszcza jeśli czują, że partner zaczął się od nich oddalać. Ryby są wrażliwym znakiem żywiołu wody, dlatego bardzo łatwo je zranić. Dotknięte słowami swojego kochanka, mogą całkowicie się na niego zamknąć. 

Znaki zodiaku skłonne do zdrady >>