Znaki zodiaku w łóżku - co je odpycha?

Baran

Baran ma bezpośrednią naturę. Jeśli odmawia seksu z powodu zmęczenia po długim dniu, zaufaj, że mówi prawdę. Jeśli jednak konsekwentnie cię odrzuca, przyjrzyj się bliżej jego zachowaniu. Może ono świadczyć o wypaleniu w związku. W ten sposób Baran próbuje ci przekazać, że tak naprawdę woli być gdzieś indziej. Albo zmusi cię do zerwania, albo ostatecznie sam odejdzie. Notoryczny brak ochoty na seks to ważny sygnał, że coś jest nie tak.

Byk

Byk jest bardzo ambitny. Ponieważ rządzi nim Wenus, przywiązuje wielką wagę do dóbr materialnych. Jeśli odmawia seksu, to dlatego, że musi skoncentrować się na pracy. Priorytety zawodowe biorą górę nad przyjemnościami. Co ciekawe, brak seksu może być też karą Byka wobec partnera, który go rozgniewał. Dopóki nie usłyszy przeprosin, będzie wyłączony w sprawach łóżkowych.

Bliźnięta

Bliźnięta są trudne do rozszyfrowania, ponieważ mieszka w nich podwójna osobowość. Czasami to, co pokazują światu, nie odzwierciedla tego, co dzieje się w ich głowie. Jeśli odmawiają seksu, mogą skrywać obsesję na punkcie czegoś, o czym wstydzą się mówić. W strachu o dalsze losy związku boją się powiedzieć coś niewłaściwego. Wolą unikać tematu, albo poczekać aż partner sam się domyśli. 

Rak

Rak jest bardzo wrażliwy i podatny na nastrojowość. Nawet nieszkodliwy żart może go urazić. Brak zainteresowania seksem w tym przypadku wskazuje na niepewność wobec partnera. Znaki wody odrzucą seks, gdy nie mają w sobie poczucia bezpieczeństwa. Najczęściej zdarza się to na pierwszym etapie związku, kiedy oboje kochanków dopiero się poznaje.

Znaki zodiaku - jak często chcą się kochać? >>