Znaki zodiaku w łóżku - czego chcą?

Chociaż dawanie przyjemności w łóżku jest równie przyjemne, co jej otrzymywanie, pewne znaki zodiaku wolą być tymi, którym się dogadza. Bezinteresowność w seksie nie przychodzi im naturalnie, dlatego po osiągnięciu orgazmu nie myślą o tym, żeby się odwdzięczyć. Mogą mieć ku temu swoje powody i nie wynikają one z lenistwa. Marzy im się hojny kochanek uwielbiający "schodzić w dół". Dobrego seksu nie ocenia się przecież po ilości orgazmów. Podczas gdy niektórzy czerpią większą przyjemność z pieszczenia partnera i doprowadzania go do ekstazy, poniższe znaki zodiaku w sypialni dają z siebie mniej, niż biorą. Szczególnie gdy ich druga połówka to lubi. 

Rak: testuje uczucia

Rak jest wrażliwym znakiem wodnym. Rządzi nim księżyc, a więc ma bardzo zmienne nastroje. Seks traktuje niczym potwierdzenie miłości. Pragnie być mentalnie i emocjonalnie związany z osobą, z którą idzie do łóżka. Jeśli tak się nie dzieje, potrzeby kochanka przestają być w jego najlepszym interesie. Niepewność, niepokój oraz zahamowania blokują łóżkowy potencjał Raka. Woli przetestować swojego partnera, dlatego przyjmuje pasywną postawę. Nie robiąc nic, sprawdza, czy komuś na nim zależy. Zazwyczaj zachowuje się tak na pierwszych randkach lub po powrocie do swojego eks. Dopiero po czasie Rak się otwiera i staje się niesamowicie hojny w łóżku.

Znaki zodiaku, które w łóżku wolą zaspokajać partnera >>

Strzelec: wie, że mu się należy

Strzelec to znak zodiaku żądny przygód. Mógłby uprawiać seks w dowolnym miejscu. Im bardziej ryzykownie i dziko, tym lepiej. Ciężko zaspokoić tak ognisty temperament, a już na pewno przeszkodzi w tym rutyna. Łucznik nie będzie ekscytować się seksem, jeśli zacznie do niego dochodzić tylko w sypialni. Wtedy stanie się bardziej uległy - skłonny do brania więcej, niż daje. Zechce, by to partner dostarczał mu emocji i za każdym razem przejmował inicjatywę. Strzelec często czuje się też jak "król życia". Oczekuje nieustannych pieszczot. Uważa, że jego kochanek czerpie satysfakcję z dawania mu orgazmów.

Wodnik: popada w rutynę

Wodnik jest zdolny zapewnić komuś niezapomniane chwile w łóżku. Ten znak powietrzna uwielbia eksperymentować. Niestety, kiedy ktoś mu w tym nie dorównuje, powoli traci zainteresowanie. Wtedy pozwala, by druga strona całkowicie przejęła inicjatywę. Może też zacząć unikać intymności lub przestać dbać o potrzeby partnera. W tym przypadku wiele zależy od dopasowania znaków zodiaku. Wodnik, który w związku nie czuje się sobą, w sypialni daje z siebie minimum.

Bliźnięta: brakuje im stymulacji

Bliźnięta kochają seks, lecz tym, czego najbardziej oczekują w łóżku, jest mentalna stymulacja ze strony partnera. Czysto fizyczny akt obniża ich podekscytowanie. Najaktywniejsza część ciała tego znaku zodiaku to mózg. Jeśli ktoś nie zajmie się nim w pierwszej kolejności, Bliźniaki zamienią się w pasywnych kochanków. Seks z nimi staje się najlepszy, gdy w grę wchodzi odgrywanie scenek, sprośne rozmowy lub ryzykowne miejsca. Bliźnięta uwielbiają też wszelkiego rodzaju gadżety erotyczne.