Które znaki zodiaku kochają seks - aż do przesady? 

Czy wiesz, że regularne uprawianie seksu pomaga wzmocnić układ odpornościowy, dzięki czemu lepiej zwalczamy choroby? Seks jest również naturalnym środkiem przeciwbólowym, szczególnie w trakcie miesiączki. Ponadto badania naukowe wskazują, że regularne kochanie się z wiekiem gwarantuje młodszy i zdrowszy wygląd. Orgazm natychmiast poprawia humor, o czym większość przekonała się już na własnej skórze. Astrologia wyróżnia znaki zodiaku, które mają podwyższone libido. Niezależnie od hormonów, stresu i kondycji, zawsze czują ochotę na seks. Trudno przezwyciężyć im płomienne pożądanie, dlatego nieustannie myślą "tylko o jednym." Zaspokojenie tych potrzeb może być wyzwaniem dla osób o łagodnym usposobieniu. 

Skorpion (23.10 - 21.11)

Skorpion to znak zodiaku znany z wysokiego popędu seksualnego i skłonności do perwersji. Każdy, kto kiedykolwiek miał szczęście znaleźć się w łóżku z jednym z nich, nauczył się nowej definicji seksu. Według starożytnej astrologii misją Skorpiona jest się rozmnażać i mieć wielu potomków. Ci niezwykle namiętni kochankowie zakochują się w czyimś intelekcie, a później pogłębiają tę miłość poprzez intensywny kontakt fizyczny. Są tak samo zainwestowani w dobrą zabawę, jak i rozwijanie poważnego związku. To lojalni partnerzy, dopóki ich potrzeby zostaną zaspokojone. Naturalnie, Skorpion wręcz ocieka zmysłowością. Dzięki wrodzonemu magnetyzmowi i pewności siebie w romantycznym pościgu zdobywa każdego, na kogo ma ochotę. Uwaga, bo w łóżku potrafi przekroczyć wszelkie granice tabu. 

Baran (20 marca - 19 kwietnia)

Baran jest znany ze swojej przygodowości, płomiennego entuzjazmu i nieskończonych pokładów energii. Ten znak to również prawdziwa bestia w łóżku - mógłby uprawiać seks non stop, w dodatku lubi robić to agresywnie. Czegokolwiek chce, na pewno to dostanie, ponieważ nie boi się zdominować partnera. Popęd seksualny Barana może być tak wielki, że w każdej chwili jest gotowy na szybki numerek. Chętnie zrobi to w miejscu publicznym, gdyż adrenalina go uzależnia. Poza tym seks z Baranem nigdy nie jest nudny. Chodzi w nim głównie o dobrą zabawę oraz próbowanie nowych rzeczy zarówno w sypialni, jak i poza nią. Chcesz poigrać z ogniem? W tym przypadku warto. 

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dla zmysłowego i uczuciowego Byka nie ma czegoś takiego jak za dużo seksu. W jego słowniku ten termin figuruje pod definicją "kochania się". Dotyk to język miłości Byka, a więc znak ziemi poświęca dużo czasu na sprawianie przyjemności swojemu partnerowi. Ma wysokie libido i nigdzie się nie spieszy. W łóżku lubi spędzać długie godziny, aktywnie poddając się miłosnej grze. Chce zatracić się w doznaniach drugiej osoby, zaczynając swój rytuał od gorącej gry wstępnej. Uwielbia długie, namiętne pocałunki, masaże erotyczne i połączenie ciał na niemal duchowym poziomie. Nie wymuszaj na nim szybkiego numerku, bo tylko urazisz jego dumę. Byk jest cierpliwy i hojny. Daj mu czas, a doświadczysz prawdziwej rozkoszy. 

Lew (23.07 - 22.08) 

To, że na tej liście przeważają znaki ognia, dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem. Tymi ludźmi kieruje niegasnący płomień, który podsyca gorący seks. Lew przyciąga do siebie potencjalnych kochanków swoją zalotną naturą i atrakcyjnym wyglądem. W łóżku lubi się popisywać oraz odgrywać przeróżne role. Jest kreatywnym partnerem do współżycia, wymyślającym nowe pozycje, szalone scenariusze oraz ciekawe miejsca. Co więcej, oczekuje, że zostanie pochwalony za swoje wyczyny w łóżku. Lepiej w porę dać mu zasłużoną aprobatę. W przeciwnym razie nie odezwie się po randce. Nie zdziw się też, jeśli twój Lew będzie częściej "brać" niż "dawać". Król dżungli lubi, gdy pada się przed nim na kolana. 

Strzelec (21.11 - 21.12)

Strzelec łączy seks z zabawą. Dla niego to jedna wielka przygoda. Znak ognia zaczyna od rozgrzewki w postaci pikantnej gry wstępnej, by następnie przejść do ciekawych pozycji. Uwielbia miłość francuską i wszystko, co na liście rzeczy zakazanych. Uwaga na uczucia, bo Łucznik naprawdę oddziela spontaniczny romans od związku. To, że tak bardzo angażuje się w łóżku, wcale nie oznacza, że chce z kimś być. Jego płomienny popęd seksualny sprawia, że musi często się kochać. Z nikim innym nie poczujesz się tak swobodnie nago. Stosunek ze Strzelcem dotyka duszy i otwiera w ciele wszystkie pozamykane czakry. Jest doświadczeniem wartym ryzyka złamanego serca. 

Znaki zodiaku - jak często chcą się kochać? >>