Znaki zodiaku i seks - jak często chcą się kochać?

Baran: co drugi dzień

Baran jest wybuchowym znakiem ognia, który ma wysokie potrzeby seksualne. Gdy chce iść do łóżka, po prostu to robi. Nie interesuje go słowo "nie". Zapewnia partnerowi najgorętsze doznania i szybko osiąga własną satysfakcję. Barana uzależnia poczucie siły oraz dominacji w sprawach łóżkowych. Dla zdrowia uprawia seks co drugi dzień. 

Byk: przez cały weekend

Byki mają w sobie wrodzony magnetyzm. Pamiętajmy jednak, że to lojalne znaki, które cenią sobie stałe związki ponad wszystko. Dużo pracują, dlatego zazwyczaj rezerwują czas na seks w weekendy. Na szczęście wtedy mogą nie wychodzić z łóżka i godzinami dogadzać partnerowi. Każdy Byk uwielbia zmysłowe przyjemności, a miłość fizyczna nie jest wyjątkiem.

Bliźnięta: kilka razy w miesiącu lub przez cały czas

Bliźnięta są tak zmienne, jak ich żywioł powietrza. Mają nietypowy popęd seksualny, a miesiącami nawet jego brak. Mogą przetrwać tygodnie bez seksu tylko dlatego, że koncentrują się na innych rzeczach. Kiedy skupiają się na czymś istotnym, dają się temu całkowicie pochłonąć. Jeśli Bliźnięta mają stałego partnera, z łatwością będą sypiać z nim każdego dnia.

Rak: kiedy w związku, to co noc

Raki są z natury troskliwe i kochające. Fizycznie zazwyczaj dają więcej, niż dostają. Seks uprawiają, dopiero gdy są w związku, bo chcą poczuć się bezpieczne w objęciach partnera. Wrodzona namiętność wręcz zachęca Raki do współżycia co noc. Oddają się wielogodzinnym pieszczotom, nie kończąc igraszek na jednej rundzie.