Znaki zodiaku, które zwalają winę w związku:

Ryby

(19 luty - 20 marca)

Ryby polegają na swojej intuicji, szczególnie w kwestii romantycznych relacji. Kiedy czują niepokój, płyną z falą emocji. Myślą, że ich serce jest zagrożone i zaczynają kwestionować wszystko, czym w ogóle nie powinny się martwić. Ulegają pokusom, by testować partnera oraz sprawdzić poziom zaufania w związku. Rozpoczynają swoje mikro ataki, które celują prosto w drugą osobę. Ryby wiedzą, że z natury są niezwykle wrażliwe i zawsze wyciągają pomocną dłoń. Nie dostrzegają swoich negatywnych cech. Gdy ktoś je zrani, użalają się nad sobą, traktując partnera jak wcielone zło.

Bliźnięta

(21 maja - 20 czerwca)

Dla Bliźniąt szczera prawda jest po prostu niewygodna. Uważają samych siebie za chodzące ideały. Przecież zawsze chętnie pomagają innym. W swoim mniemaniu mają dobre intencje. Kiedy w ich życiu pojawiają się konflikty, a dzieje się to przez cały czas, zwalają winę na ukochanego lub "wiecznie zazdrosne" towarzystwo. Doszukują się fałszu w opiniach na swój temat i nie mogą przyznać się do swoich wad. Gdy brakuje im rozsądnych argumentów, milczą. Nie ma szans, by kiedykolwiek przyznały się do winy.

Rak

(22 czerwca - 18 luty)

Rakiem rządzi zmienny Księżyc, co czyni go niezwykle emocjonalnym. Ten znak wodny kocha całym sercem, lecz jest przewrażliwiony na punkcie miłości. Często ma wrażenie, że życie wokół niego powoli wymyka się spod kontroli. Traci grunt pod nogami, a wtedy zaczyna bronić się przed nieistniejącymi problemami. Jeszcze zanim cokolwiek się wydarzy, Rak już wycofuje się do swojej skorupki. Natychmiast zamienia strefę pokoju w pole do intensywnej walki. Obwinia partnera za każdy swój lęk lub sytuacje, które "mogły się wydarzyć". Będzie płakać i jęczeć dopóki druga strona go nie przeprosi. Nigdy dobrowolnie nie przyzna się do winy.

Panna

(23 sierpnia - 22 września)

Panny są tak poukładane, że chaos po prostu do nich nie pasuje. Gdy w życiu tego znaku dochodzi do zamieszania, od razu obarcza winą drugą stronę. Ma niską tolerancję w sprawach związkowych, więc lepiej nie wystawiać jego miłości na próbę. Zawsze gotowy do ostrego osądu, znajduje źródło krzywdy w każdym oprócz siebie. Odwróci kota ogonem, żeby tylko wymusić "przepraszam" na swoim partnerze - za to, że w ogóle rozważał, czy Panna nie jest powodem wszystkich problemów.

Wodnik

(20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki to aktywiści z natury. W swoim mniemaniu służą ludzkości. Nigdy nie zrobiłyby nikomu krzywdy, a już na pewno nie z premedytacją. Kiedy ich związek przechodzi kryzys, a przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, zawsze zwalają winę na innych. Wodnik nie dostrzega zła w samym sobie i lekceważy cudzy opinie. Wierzy tylko temu, co szepce mu serce. Obwinia ludzi za niepowodzenia i nigdy nie przyznaje się do swoich błędów.

Znaki zodiaku w miłości - jakie są naprawdę? >>