Mężczyzna Panna z charakteru

Panna to szósty z dwunastych znaków znajdujących się na kole zodiaku. Kieruje nim żywioł ziemi, tak samo, jak Baranem i Koziorożcem. To czyni go osobą zaradną, upartą oraz interesującą się tym, co rzeczywiste. W życiu przede wszystkim kieruje się logiką, ale też potrafi być elastyczny. Chociaż może stwarzać inne pozory, w głębi duszy jest nieśmiałym, wrażliwym gościem. Jako znak rządzony przez Merkurego, został obdarzony wielkim sprytem i ambicją. Swoją zaradnością chętnie wspiera innych, szczególnie jeśli chodzi o grono bliskich osób. Uczucia okazuje w sposób praktyczny - pomaga ukochanej w projektach zawodowym, obowiązkach domowych lub rozwiązywaniu problemów osobistych. Pragnie, by jej życie stało się łatwiejsze! Oczekuje związku, który jest cichy i prywatny, a większość akcji przebiega w czterech ścianach. Jednak z pewnością pochwali się partnerką każdej osobie, jaką zna

Mężczyzna Panna w zalotach

Facet Panna raczej nie zalicza się do grona rasowych podrywaczy. Jest skromny i niezwykle inteligentny. Interesuje się wieloma dziedzinami. Zawsze ma ciekawą odpowiedź na pytania zadawane mu na pierwszych randkach. W związku działa za to za kulisami. Bardzo poświęca się dla partnerki, chociaż ta może tego nie dostrzegać. Merkury uczynił go mistrzem komunikacji, lecz czasami bywa szorstki w rozmowie. Dowcipny jak diabli, rozśmieszy każdego. Chce słuchać i się uczyć, gdziekolwiek się pojawi. Szczególnie gdy przebywa z atrakcyjną kobietą. Zadowalają go dwie proste rzeczy - bycie wdzięcznym oraz wyznawanie szczerości. 

Mężczyzna Panna w związku

Jako urodzony perfekcjonista, Panna chce wszystkiego, co najlepsze z najlepszych. Dzięki temu wiesz, że cię ubóstwia - nie byłby z tobą, gdyby nie sądził, że jesteś bliska doskonałości. Ciężko doścignąć jego ideału. Ten facet chce być z kimś, kto dobrze wygląda i odgrywa rolę równego mu partnera, który pojawi się na każde zawołanie. Zawsze poświęca swój czas wolny dla drugiej połówki, zatem oczekuje tego samego. Jednak jego potrzeba doskonałości może być błogosławieństwem i przekleństwem. Mężczyzna Panna jest wybredny. Lubi drążyć w szczegółach. Ma z tobą problem? Powie ci to natychmiast. Zaatakuje znienacka. Potrafi ocenić w bardzo ostry sposób. Ma dobre intencje, lecz ciężko je wyczuć po usłyszeniu poważnych osądów. Raz go kochasz, a raz nienawidzisz.

Mężczyzna Panna w łóżku

Zodiakalna Panna jest symbolem dziewicy, lecz to nie oznacza, że jest delikatny w łóżku. Przeciwnie, jako znak ziemi, w sypialni stawia na liczne przyjemności. Kocha sprośne rozmowy, seks wiadomości i realizowanie wyuzdanych scenariuszy. Chętnie wchodzi w przeróżne role, więc z tym facetem nie można się nudzić. Co więcej, Panny mają tendencję do stawiania potrzeb bliskich ponad własnymi. Dostosowują się do potrzeb partnerki. Uwielbiają dawać fizyczną przyjemność, dopiero na końcu myśląc o sobie. Lubią, gdy gra wstępna zaczyna się w kuchni lub w trakcie zwykłych, codziennych czynności. Uwaga, każda Panna jest pedantem nie z tej ziemi. Upewnij się, że w łóżku nie masz żadnych okruchów, a przed samą akcją lepiej weź prysznic. W przeciwnym razie poznasz się na jego absurdalnym podejściu do czystości. 

Mężczyzna Panna a inne znaki

Panna dobrze dogaduje się z "bratnimi duszami", także rządzonymi przez żywioł ziemi. Stworzy świetny związek z szanującym ją Bykiem, który krąży wokół codziennej rutyny. Oboje są ambitni i się uzupełniają. Pannom układa się również z Rakiem. Tam, gdzie emocjonalny krab sobie nie radzi, facet Panna będzie gotowy mu pomóc. Razem wejdą w intymną, pełną uczucia relację. Z kolei ze Skorpionem Pannę łączy logika i podobny sposób komunikacji. Oboje są wielkimi myślicielami, lubiącymi spędzać czas w samotności. Za to marzycielskie Ryby wydobędą z Panny wszystko, co najlepsze, a także pomogą jej się rozluźnić. Bliźnięta lub Strzelec mają nikłe szanse z Panną. Pomiędzy nimi szybko dojdzie do zgrzytu. Ich wolne dusze zaczną działać na nerwy temu poukładanemu, logicznemu mężczyźnie. 

Jaka jest Panna? Opis ogólny >>