Znaki zodiaku, które kierują się silną potrzebą bycia w związku, zwykle mają to wpisane w swój horoskop. Jest im znacznie trudniej zachować status singla. Zamiast cieszyć się życiem w pojedynkę, odczuwają presję, by znaleźć partnera. Nie zrelaksują się, dopóki nie trafi ich strzała Amora. Nieustannie manifestują miłość i korzyści płynące z bycia w relacji. Chcą budzić się obok ukochanej osoby oraz snuć wspólne plany na przyszłość. Obecność kochanka sprawia, że ich życie nagle nabiera kolorów.

Oto 3 znaki zodiaku narażone na stres, gdy są singlami:

BYK

Byk zwykle nie czuje się kompletny, dopóki nie znajdzie drugiej połówki. Jako dziecko Wenus, planety miłości, marzy o filmowych randkach, romantycznych kolacjach i zakochaniu się w kimś od pierwszego wejrzenia. Gdy przez dłuższy czas prowadzi życie singla, wpada w głęboką otchłań nudy i rozpaczy. Lepszy rydz, niż nic. Choć lubi flirtować, za cel stawia sobie znalezienie poważnego kandydata na partnera, z którym może popaść w przytulną rutynę. Bykiem rządzi żywioł ziemi, toteż pragnie stabilności. Znajduje prawdziwie szczęście, osiedlając się w związku. 

RAK

Księżyc, planeta rządząca Raka, uosabia bezpieczeństwo emocjonalne. Oto znak wody, który lubi dbać o innych i potrzebuje drugiej połówki. Pragnie stabilności. Bycie w związku przychodzi mu z łatwością, w przeciwieństwie do egzystencji singla. Czuje się zagubiony i bezradny, gdy nie ma komu oddać swojego serca. Wkłada mnóstw energii w znalezienie kogoś, z kim będzie mógł zbudować wspólne gniazdko. Nie chce wracać do pustego domu. Zamiast stawiać na siebie, czyni drugą osobę swoim oczkiem w głowie. Taki już jest i nic na to nie poradzi. 

WAGA

Samotna Waga to chodzący kłębek nerwów. Tak bardzo pragnie partnera, że każdy dzień spędza na jego poszukiwaniach. Za misję stawia sobie szybkie znalezienie kochanka. Rządzi nią Wenus oraz siódmy dom związków i małżeństw. Z tego powodu bycie w relacji jest niezaprzeczalnie wpisane w jej los. Waga zadowoli się nawet romansem, który aż kipi od czerwonych flag. Zamiast cieszyć się spokojnym życiem singielki, rzuca się w intensywne doznania miłosne. "Kocha kochać" i wymaga nieustannej uwagi. Narzeka wszystkim swoim przyjaciołom, jak bardzo nienawidzi życia w pojedynkę.