Znaki zodiaku w miłości: Baran (21.03 -19.04)

Barany pragną żyć pełnią życia - z entuzjazmem rzucają się w wir każdej przygody, nie wyłączając oczywiście tych miłosnych. Liczy się dla nich zarówno atrakcyjność fizyczna przyszłego partnera, jak i jego skłonność do pewnej dozy uległości w związku.  W zamian Baran ma do zaoferowania niewyczerpane pokłady pomysłowości, życzliwości i ciepła.

Najlepsze dopasowanie: Strzelec, Lew - oba te połączenia gwarantują niezwykłą przygodę, a także wielką namiętność. Średnie dopasowanie: Wodnik - warto spróbować. Najgorsze dopasowanie: Ryby, Bliźnięta - związek Barana z którymś z tych dwóch znaków prędzej czy później zakończy się rozstaniem. 

Znaki zodiaku w miłości: Byk (21.04 - 21.05)

Cechą charakterystyczną jest w przypadku Byka twardy realizm i pragmatyczne podejście do życia. Z tego też powodu Byki bardzo starannie wybierają i urządzają swój dom, dbając o maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Do idealnego gniazdka należałoby jeszcze sprowadzić idealną drugą połówkę... Byk ma w zwyczaju stawiać swoim partnerom wysokie wymagania, dając w zamian dużo stabilności. 

Idealne dopasowanie: Panna, Byk, Koziorożec - wymienione znaki stworzą z Bykiem zgrany, szczęśliwy duet. Średnie dopasowanie: Rak, Ryba - może się udać, ale trudno cokolwiek zagwarantować. Najsłabsze dopasowanie: Strzelec, Bliźnięta - osoby spod tych znaków zodiaku powinny się trzymać od Byka z daleka, jeśli chcą się uchronić przed wielkimi rozczarowaniami.

Znaki zodiaku w miłości: Bliźnięta (21.05 - 20.06)

Osobę spod znaku Bliźniąt wyróżnia elokwencja i elastyczność myślenia, co czyni z niej materiał na świetnego negocjatora oraz niekwestionowaną duszę towarzystwa. Bliźniak na ogół bardzo dobrze toleruje zmiany, o gęsią skórkę przyprawia go natomiast szara monotonia codzienności. Na początku związku okaże się to z pewnością zaletą, ale później może się przyczynić do szybkiego zerwania relacji. Ktoś, kto pokocha Bliźniaka, powinien się nastawić na konieczność ciągłego zaskakiwania go i pobudzania jego ekscytacji.

Największa zgodność: Bliźnięta, Waga, Wodnik - gwarancja niezapomnianych doznań i szampańskiej zabawy. Średnia zgodność: Lew, Baran - relacja może się okazać udana. Najsłabsza zgodność: Byk, Rak, Skorpion - bez szans na miłość.

Znaki zodiaku w miłości: Rak (22.06 - 22.07)

Zodiakalny Rak to typowy introwertyk, ukrywający uczucia pod pancerzem oschłości i oziębłości. Jego związki rozwijają się powoli, ukazując z czasem prawdziwą naturę Raka - osoby o wielkim sercu, gotowej poświęcić bardzo wiele dla domu i rodziny. Raki wyróżniają się troskliwością i opiekuńczością, a swojemu partnerowi potrafią zapewnić ogromne wsparcie. Czasami bywają nieco gderliwe, z reguły nie trwa to jednak długo.

Największa kompatybilność: Skorpion, Ryba, Rak - obietnica wielkiej miłości i namiętności. Średnia kompatybilność: Byk, Koziorożec - przy nieznacznym wysiłku z obu stron powinno się udać. Niska kompatybilność: Waga, Bliźnięta - całkowita niezgodność charakterów i oczekiwań może się okazać przeszkodą nie do pokonania.