Znaki zodiaku w miłości: Baran (21.03 -19.04)

Barany pragną żyć pełnią życia - z entuzjazmem rzucają się w wir każdej przygody, nie wyłączając oczywiście tych miłosnych. Liczy się dla nich zarówno atrakcyjność fizyczna przyszłego partnera, jak i jego skłonność do pewnej dozy uległości w związku.  W zamian Baran ma do zaoferowania niewyczerpane pokłady pomysłowości, życzliwości i ciepła.

Najlepsze dopasowanie: Strzelec, Lew - oba te połączenia gwarantują niezwykłą przygodę, a także wielką namiętność. Średnie dopasowanie: Wodnik - warto spróbować. Najgorsze dopasowanie: Ryby, Bliźnięta - związek Barana z którymś z tych dwóch znaków prędzej czy później zakończy się rozstaniem. 

Znaki zodiaku w miłości: Byk (21.04 - 21.05)

Cechą charakterystyczną jest w przypadku Byka twardy realizm i pragmatyczne podejście do życia. Z tego też powodu Byki bardzo starannie wybierają i urządzają swój dom, dbając o maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Do idealnego gniazdka należałoby jeszcze sprowadzić idealną drugą połówkę... Byk ma w zwyczaju stawiać swoim partnerom wysokie wymagania, dając w zamian dużo stabilności. 

Idealne dopasowanie: Panna, Byk, Koziorożec - wymienione znaki stworzą z Bykiem zgrany, szczęśliwy duet. Średnie dopasowanie: Rak, Ryba - może się udać, ale trudno cokolwiek zagwarantować. Najsłabsze dopasowanie: Strzelec, Bliźnięta - osoby spod tych znaków zodiaku powinny się trzymać od Byka z daleka, jeśli chcą się uchronić przed wielkimi rozczarowaniami.

Znaki zodiaku w miłości: Bliźnięta (21.05 - 20.06)

Osobę spod znaku Bliźniąt wyróżnia elokwencja i elastyczność myślenia, co czyni z niej materiał na świetnego negocjatora oraz niekwestionowaną duszę towarzystwa. Bliźniak na ogół bardzo dobrze toleruje zmiany, o gęsią skórkę przyprawia go natomiast szara monotonia codzienności. Na początku związku okaże się to z pewnością zaletą, ale później może się przyczynić do szybkiego zerwania relacji. Ktoś, kto pokocha Bliźniaka, powinien się nastawić na konieczność ciągłego zaskakiwania go i pobudzania jego ekscytacji.

Największa zgodność: Bliźnięta, Waga, Wodnik - gwarancja niezapomnianych doznań i szampańskiej zabawy. Średnia zgodność: Lew, Baran - relacja może się okazać udana. Najsłabsza zgodność: Byk, Rak, Skorpion - bez szans na miłość.

Znaki zodiaku w miłości: Rak (22.06 - 22.07)

Zodiakalny Rak to typowy introwertyk, ukrywający uczucia pod pancerzem oschłości i oziębłości. Jego związki rozwijają się powoli, ukazując z czasem prawdziwą naturę Raka - osoby o wielkim sercu, gotowej poświęcić bardzo wiele dla domu i rodziny. Raki wyróżniają się troskliwością i opiekuńczością, a swojemu partnerowi potrafią zapewnić ogromne wsparcie. Czasami bywają nieco gderliwe, z reguły nie trwa to jednak długo.

Największa kompatybilność: Skorpion, Ryba, Rak - obietnica wielkiej miłości i namiętności. Średnia kompatybilność: Byk, Koziorożec - przy nieznacznym wysiłku z obu stron powinno się udać. Niska kompatybilność: Waga, Bliźnięta - całkowita niezgodność charakterów i oczekiwań może się okazać przeszkodą nie do pokonania.

 

Znaki zodiaku w miłości: Lew (23.07 - 22.08)

Jak sama nazwa wskazuje, Lew jest uosobieniem ekstrawersji, dobrej energii i apetytu na życie. Potrafi czerpać z niego pełnymi garściami i wybierać dla siebie to, co najlepsze. Trudno się zatem dziwić, że przeważnie znajduje się w centrum uwagi. Jego miłosnego partnera muszą cechować podobne przymioty, zaś zainteresowanie Lwa znacznie łatwiej stracić niż zyskać. Jeśli już jednak zaangażuje się w związek, robi to całym sobą. Lubi dominować, co bywa źródłem poważnych konfliktów.

Idealne połączenia: Strzelec, Baran, Lew - wielka miłość na wyciągnięcie ręki! Średnie połączenia: Bliźnięta, Waga - może być bardzo dobrze. Najgorsze połączenie: Panna - sprzeczne oczekiwania i krańcowo odmienne charaktery nie wróżą takiej parze zbyt wielu jasnych chwil.

Znaki zodiaku w miłości: Panna (23.08 - 22.09)

Ludzie spod znaku Panny odznaczają się bystrością umysłu i talentem w jakiejś konkretnej dziedzinie. Towarzyszy temu realistyczne podejście do życia, umiejętność definiowania własnych priorytetów oraz pracowitość. Wszystkie te cechy pomagają Pannom w osiąganiu sukcesów, jednocześnie jednak czynią je chłodnymi czy wręcz niedostępnymi emocjonalnie. Idealny partner będzie musiał umieć dotrzeć do Panny -perfekcjonistki, dowartościować ją i skłonić do większej pobłażliwości dla samej siebie.

Najlepsze dopasowania: Byk, Koziorożec, Panna - dobre, satysfakcjonujące związki. Średnie dopasowania: Skorpion, Rak - może i nie będzie idealnie, ale życie we dwoje powinno przynosić radość. Najgorsze dopasowania: Baran, Lew, Strzelec - nie, nie i jeszcze raz nie!

Znaki zodiaku w miłości: Waga (23.09 - 22.10)

Osoba spod znaku Wagi ceni sobie życie w harmonii, jest wrażliwa na piękno świata oraz świadoma wartości sztuki. Dobry gust Wagi przyciąga do niej ludzi obojga płci, spragnionych kontaktu z kimś wyjątkowym. Skłonność do drobiazgowego analizowania każdej sytuacji sprawia jednak, że Waga uchodzi za osobę niezdecydowaną. Przekłada się to także na charakter jej związków: wartościowi partnerzy szybko odchodzą, zrażeni brakiem jasnych deklaracji. 

Wysoka kompatybilność: Bliźnięta, Waga Wodnik - żyć, nie umierać! Średnia kompatybilność: Byk - będzie ciekawie. Niska kompatybilność: Rak, Skorpion - odradzamy. 

Znaki zodiaku w miłości: Skorpion (23.10 - 21.11)

Zodiakalne Skorpiony wyróżnia władczość i zdecydowanie, które to cechy ułatwiają im wytrwałe dążenie do celu. Osoby spod tego znaku słyną także z charyzmy i umiejętności zjednywania sobie sympatii innych ludzi. Tylko nielicznym udaje się jednak odkryć drugą, wrażliwą naturę Skorpiona, i poznać go na tyle, aby wejść z nim w związek. Mogą w tym przeszkodzić zwłaszcza jego skłonności do bycia zazdrosnym.

Wysoka zgodność: Ryba, Rak, Skorpion - świetne perspektywy na udany związek. Średnia zgodność: Panna, Koziorożec - potencjalnie dużo ciepła z obu stron. Niska zgodność: Bliźnięta - bardzo niestabilna i krótkotrwała relacja, mogąca przynieść znacznie więcej bólu niż radości.

 

Znaki zodiaku w miłości: Strzelec (22.11 - 21.12)

Żywiołem Strzelca jest ogień, co już na wstępie bardzo dużo mówi o jego osobowości - zmiennej i kipiącej namiętnością. Ludzie spod tego znaku są postrzegani przez otoczenie jako życzliwi i pomocni, zarazem jednak odrobinę niedostępni ze względu na wzmożoną potrzebę samotności. Owe kontrasty bodaj najsilniej ujawniają się w miłosnych związkach Strzelców, które pragną jednocześnie bliskości z partnerem i niezależności. Przy okazji wypadałoby dorzucić, że Strzelec bywa na ogół wierny.

Najlepsze dopasowanie: Baran, Lew - nadzieja na silną namiętność. Średnie dopasowanie: Wodnik, Waga - szansa na rozwój dla obu stron. Najgorsze dopasowanie: Byk, Panna, Koziorożec - zapowiedź trudnych, szarpanych związków.

Znaki zodiaku w miłości: Koziorożec (22.12 - 19.01)

Koziorożce słyną z sumienności, pracowitości i zaangażowania w powierzone im obowiązki. Cechy te, same w sobie pozytywne, mogą utrudniać Koziorożcom wchodzenie w trwałe relacje, gdyż łączą się często z nadmierną powściągliwością czy wręcz surowością.  Dlatego właśnie osoby spod znaku Koziorożca często szukają miłości w miejscu pracy, wiążą się zaś z partnerami o wysokim statusie społecznym i materialnym.

Idealne połączenie: Byk, Panna, Koziorożec - pełnia szczęścia. Średnie połączenie: Ryba, Skorpion - może zaiskrzyć. Najgorsze połączenie: Strzelec - taki związek będzie burzliwy i dość nieprzewidywalny.

Znaki zodiaku w miłości: Wodnik (20.01 - 18.02)

Wodniki to indywidualiści o szerokich horyzontach, lubujący się w przekraczaniu granic i łamaniu konwenansów. W miłości szukają szansy na osobisty rozwój, a zatem wybierają sobie na partnerów ludzi nietuzinkowych, inspirujących. Ich podejście do związków jest luźne, umieją też zachować chłodne spojrzenie w kwestii uczuć.

Wysoka kompatybilność: Strzelec, Bliźnięta, Wodnik - wielka miłość. Średnia kompatybilność: Waga - może być ciekawie. Niska kompatybilność: Byk, Rak, Koziorożec - nie!

Znaki zodiaku w miłości: Ryby (19.02 - 20.03)

Ryby posiadają bujną wyobraźnię oraz potrzebę ekspresji artystycznej - w ich gronie można spotkać wielu pisarzy czy muzyków. Subtelna natura Ryb sprzyja jednak również ich życiowemu niezdecydowaniu, w wyniku którego trudno im podtrzymywać długotrwałe relacje. Związek z Rybą może się okazać bardzo udany, jeśli druga strona weźmie na siebie wszelkie "trywialne" aspekty życia... i pozwoli Rybie błyszczeć.

Wysokie dopasowanie: Skorpion, Rak, Ryba - szansa na wiele uniesień. Średnie dopasowanie: Byk - może być nieźle. Niskie dopasowanie: Bliźnięta, Baran - tylko dla odważnych.