Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? 

Dopasowanie zodiakalne to teoria w astrologii, według której z niektórymi znakami łączy nas silna więź od pierwszego spotkania. Najczęściej dzieje się tak w przypadku znaków należących do tego samego żywiołu lub przeciwstawnych na kole zodiaku. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Nie da się ukryć, że Strzelec i Lew to najczęściej spotykana para najlepszych przyjaciół. Z kolei, gdy Strzelec spotka Bliźnięta, z pewnością połączy ich płomienny romans. Z tych mniej oczywistych, Koziorożec i Skorpion tworzą niesłychanie dobrą kombinację. Warto dowiedzieć się, z kim mamy wielkie szanse, jeszcze zanim udamy się na randkę. 

Kto pasuje do Barana?

Bratnie dusze: Wodnik, Strzelec, Lew, Bliźnięta

Baran ma sporo bratnich dusz w horoskopie. To dlatego, że ten znak zodiaku posiada wrodzony magnetyzm. Owszem, lubi kontrolować innych i konkurować na każdym kroku, lecz przeważnie jest bardzo miły, czym zaskarbia sobie ogólną sympatię. Kiedy Baran pojawia się na przyjęciu, to zabawa dopiero zaczyna się rozkręcać. W sytuacji, gdy to on jest gospodarzem imprezy, każdy chce dostać się na listę zaproszonych. Nie ma wielu znaków astrologicznych, z którymi Baran nie byłby kompatybilny. Chyba że chodzi o kolejnego Barana - świat może okazać się za mały dla nich dwóch. Starcie w tym przypadku jest nieuniknione. Żaden z nich nie będzie chciał odpuścić, upierając się przy swoich racjach. 

Kto pasuje do Byka?

Bratnie dusze: Panna i Ryby

Byki minusują u innych swoją upartością. W rzeczywistości ten znak zodiaku jest po prostu pełen determinacji. Swoje zadania wykonuje skrupulatnie, poświęcając im pełną uwagę, dzięki czemu szybko osiąga sukces. Ta cecha łączy go astrologicznie z Panną i Rybami, które mają równie silną osobowość. Panna, podobnie jak Byk, jest pracowita i nosi w sobie poczucie misji. Ryby są marzycielami, które nie dostrzegają przeszkód na drodze do spełniania swoich pragnień. Gdy któreś z tych trzech znaków połączą się w parę, stworzą niesamowity związek lub współpracę.

Kto pasuje do Bliźniąt? 

Bratnie dusze: Wodnik i Waga

Chociaż dwoista osobowość Bliźniąt może wydawać się zniechęcająca, ten znak zodiaku w związku jest uroczy i szybko się przywiązuje. Najlepiej mu w towarzystwie Wodników czy Wag, które żywią się miłością oraz kochają atencję. Te trzy znaki zodiaku lubią być traktowane tak, jakby nikt inny nie istniał. ​​Jeśli któreś z nich połączą się w parę, obie strony dadzą z siebie równy wkład w związek, dzięki czemu zawsze będą spełnione. Bliźnięta nie znudzą się innymi Bliźniakami - z nimi zawsze znajdą wspólny język i rozwiążą każdy problem w relacji. 

Kto pasuje do Raka?

Bratnie dusze: Skorpion i Ryby

Rak z natury jest nadwrażliwy i zazdrosny. Astrologia podpowiada, że Skorpion oraz Ryby najlepiej radzą sobie z jego charakterem. Osoby spod tych znaków są bardzo drobiazgowe. Zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły i wiedzą, jak rozproszyć zazdrość u partnera, lub zapewnić mu taki ogrom miłości, by ten nigdy nie brał zdrady pod uwagę. Ryby dodatkowo są bardzo romantyczne, czym dorównują w tej kwestii Rakom. Nigdy nie będą mieć dość czułych słówek oraz spędzania długich godzin w łóżku.

Te znaki zodiaku najgorzej przechodzą rozstania >>

Kto pasuje do Lwa? 

Bratnie dusze: Strzelec, Waga, Bliźnięta, Baran

Lwy są wymagające, jeśli chodzi o miłość. Ten znak zodiaku ma w sobie pokłady uczuć, które jest gotów przelać na innych, jeśli w zamian za to będzie uwielbiany i traktowany jak członek rodziny królewskiej. Strzelec, Waga oraz Bliźnięta ubóstwiają Lwa, więc nie mają z tym żadnego problemu. Baran jest nieco trudniejszy do złamania. Tym, co sprawia, że iskrzy pomiędzy nim i niebiańskim królem dżungli, są wyzwania, które sobie stawiają. Oboje napędzają się energią do życia oraz stwarzają płomienny romans.

Kto pasuje do Panny?

Bratnie dusze: Byk i Koziorożec

Ponieważ Panna jest znakiem ziemi, najlepiej dogaduje się z Bykiem i Koziorożcem, które są z tej samej rodziny. Nie tylko świetnie się uzupełniają, ale też dzielą praktyczne podejście do wszystkiego, co życie ma do zaoferowania. Chociaż połączenie tych znaków wydaje się mało ekscytujące, może wyniknąć z niego relacja, która płynnie przetrwa dekady. To kosmiczne dopasowanie przeobraża się zawsze w głębokie przywiązanie. Relacja pomiędzy znakami ziemi zaskakuje równie mocno (i pozytywnie), co połączenie masła orzechowego z dżemem. 

Kto pasuje do Wagi?

Bratnie dusze: Strzelec, Wodnik, Lew

Pokojowa i zrównoważona Waga najlepiej spełnia się w relacji ze znakami, których nigdy nie opuszcza optymizm. Z łatwością zakochuje się w Wodniku, stwarzając z nim płynną, harmonijną relację. Lew nieco skomplikuje jej życie miłosne, lecz z nim stworzy dobry związek oparty na wielu przeciwieństwach. Jak wiadomo, te zawsze się przyciągają. Związek Wagi ze Strzelcem to gorąca mieszanka pełna namiętności, która obu stronom nigdy się nie znudzi. Podobnie, jak z innymi Wagami - to będzie miłość jak z komedii romantycznych.

Kto pasuje do Skorpiona?

Bratnie dusze: Skorpiony i Ryby

Skorpiony i Ryby stworzą wspólnie najlepszą parę w układzie gwiazd. Będzie to związek pełen miłości, ze szczęśliwym scenariuszem. Oba te znaki posiadają głębię, wrodzoną mądrość oraz głowę pełną pomysłów. Są nieustraszone w swoim oddaniu dla tych, których kochają, toteż pragną być z kimś, kto również będzie stawiać je na piedestale. Z kolei Skorpion połączony ze Skorpionem będzie żywić się miłością do tajemnicy, wspólnie rozwiązywać problemy oraz dążyć do prawdy i sprawiedliwości. 

Kto pasuje do Strzelca?

Bratnie dusze: Wodnik, Waga, Lew, Baran

Strzelec łatwo się nudzi, toteż znacznie bardziej, niż inne znaki, dba o pikanterię w łóżku i dobrą atmosferę w związku. Jego cechy są bardzo pożądane przez Wodnika, Wagę, Barana czy Lwa. Ten ostatni znak idzie ze Strzelcem ramię w ramię - astrologiczny król dżungli oraz łowca serc natychmiast stają się przyjaciółmi. Mają podobne usposobienie i uwielbiają wspólnie błyszczeć w towarzystwie. Wodnik i Waga są zawsze gotowe na przygody, a te są największą specjalnością Strzelca. Dla Barana Strzelec będzie jak przejście tornado - ten związek wiele nauczy obie strony.

Kto pasuje do Koziorożca?

Bratnie dusze: Ryby, Skorpion, Panna, Byk

Ryby, Skorpion, Panna i Byk potrafią od razu "przejść do rzeczy", tak, jak oczekuje tego Koziorożec. Ten znak zodiaku nie lubi tracić czasu, zarówno innych jak i własnego. Ma skłonności do dużego pesymizmu, toteż radosny Lew czy Strzelec prędko od niego uciekną. Tylko osoby urodzone pod powyższymi znakami będą skłonne się zaangażować, bo same lubią mieć rację i przestrzegają zasad. Związek z nimi będzie długi, szczęśliwy oraz wytrzymały - nie grozi mu żadna niekorzystność losu. 

Kto pasuje do Wodnika?

Bratnie dusze: Waga i Bliźnięta

Wodnik, Waga i Bliźnięta to trzy znaki, które najbardziej cenią sobie wolność oraz niezależność. Często mają potrzebę przestrzeni czy spędzania czasu w samotności, co mogłoby urazić resztę zodiakalnej rodziny. Związek ekscentrycznego Wodnika nie polega na spędzaniu z bratnią duszą każdej wolnej chwili. To raczej relacja, w której para pozwala sobie na podróżowanie w pojedynkę, czy nawet spanie w oddzielnych pokojach. Nie dlatego, że nie żywi do siebie uczuć, lecz dla własnego komfortu i swobody. Jeśli Wodnik ma szczęście zakochać się w Wadze lub Bliźniętach, będzie to miłość na całe życie.

Kto pasuje do Ryb?

Bratnie dusze: Skorpion i Rak

Ryby mają potrzebę przebywania z innymi znakami wodnymi. Ze Skorpionem i Rakiem stworzą związek harmonijny oraz, to pewne, długotrwały. Najlepiej dogadują się z osobami rządzonymi tym samym żywiołem. Przy okazji są to znaki o niełatwym charakterze, jednak Ryby nie boją się wyzwań. Emocjonalność Skorpiona i Raka sprawia, że związek jest nasycony uczuciem, a partnerzy stają się sobie bardzo bliscy. Połączenie tych znaków wodnych gwarantuje życiowy sukces, po który sięgniecie wspólnie.

Znaki zodiaku, które nie powinny łączyć się w pary >>