Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? 

Dopasowanie zodiakalne to teoria w astrologii, według której z niektórymi znakami łączy nas silna więź od pierwszego spotkania. Najczęściej dzieje się tak w przypadku znaków należących do tego samego żywiołu lub przeciwstawnych na kole zodiaku. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Nie da się ukryć, że Strzelec i Lew to najczęściej spotykana para najlepszych przyjaciół. Z kolei, gdy Strzelec spotka Bliźnięta, z pewnością połączy ich płomienny romans. Z tych mniej oczywistych, Koziorożec i Skorpion tworzą niesłychanie dobrą kombinację. Warto dowiedzieć się, z kim mamy wielkie szanse, jeszcze zanim udamy się na randkę. 

Kto pasuje do Barana?

Bratnie dusze: Wodnik, Strzelec, Lew, Bliźnięta

Baran ma sporo bratnich dusz w horoskopie. To dlatego, że ten znak zodiaku posiada wrodzony magnetyzm. Owszem, lubi kontrolować innych i konkurować na każdym kroku, lecz przeważnie jest bardzo miły, czym zaskarbia sobie ogólną sympatię. Kiedy Baran pojawia się na przyjęciu, to zabawa dopiero zaczyna się rozkręcać. W sytuacji, gdy to on jest gospodarzem imprezy, każdy chce dostać się na listę zaproszonych. Nie ma wielu znaków astrologicznych, z którymi Baran nie byłby kompatybilny. Chyba że chodzi o kolejnego Barana - świat może okazać się za mały dla nich dwóch. Starcie w tym przypadku jest nieuniknione. Żaden z nich nie będzie chciał odpuścić, upierając się przy swoich racjach. 

Kto pasuje do Byka?

Bratnie dusze: Panna i Ryby

Byki minusują u innych swoją upartością. W rzeczywistości ten znak zodiaku jest po prostu pełen determinacji. Swoje zadania wykonuje skrupulatnie, poświęcając im pełną uwagę, dzięki czemu szybko osiąga sukces. Ta cecha łączy go astrologicznie z Panną i Rybami, które mają równie silną osobowość. Panna, podobnie jak Byk, jest pracowita i nosi w sobie poczucie misji. Ryby są marzycielami, które nie dostrzegają przeszkód na drodze do spełniania swoich pragnień. Gdy któreś z tych trzech znaków połączą się w parę, stworzą niesamowity związek lub współpracę.

Kto pasuje do Bliźniąt? 

Bratnie dusze: Wodnik i Waga

Chociaż dwoista osobowość Bliźniąt może wydawać się zniechęcająca, ten znak zodiaku w związku jest uroczy i szybko się przywiązuje. Najlepiej mu w towarzystwie Wodników czy Wag, które żywią się miłością oraz kochają atencję. Te trzy znaki zodiaku lubią być traktowane tak, jakby nikt inny nie istniał. ​​Jeśli któreś z nich połączą się w parę, obie strony dadzą z siebie równy wkład w związek, dzięki czemu zawsze będą spełnione. Bliźnięta nie znudzą się innymi Bliźniakami - z nimi zawsze znajdą wspólny język i rozwiążą każdy problem w relacji. 

Kto pasuje do Raka?

Bratnie dusze: Skorpion i Ryby

Rak z natury jest nadwrażliwy i zazdrosny. Astrologia podpowiada, że Skorpion oraz Ryby najlepiej radzą sobie z jego charakterem. Osoby spod tych znaków są bardzo drobiazgowe. Zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły i wiedzą, jak rozproszyć zazdrość u partnera, lub zapewnić mu taki ogrom miłości, by ten nigdy nie brał zdrady pod uwagę. Ryby dodatkowo są bardzo romantyczne, czym dorównują w tej kwestii Rakom. Nigdy nie będą mieć dość czułych słówek oraz spędzania długich godzin w łóżku.

Te znaki zodiaku najgorzej przechodzą rozstania >>