Jennifer Lopez znów jest na ustach wszystkich. Tym razem nie chodzi o jej stylizację czy to co powiedziała ze sceny, tylko o jej występ. Amerykanka tak, jak inne gwiazdy muzyki wzięła udział w gali AMA 2020. Swoje show zaprezentowali m.in. Dua Lipa, Katy Perry, Megan Thee Stallion, BTZ, a także Lopez. Jednak wszyscy komentują performance JLo. Powód? Było bardzo zmysłowo, niektórzy nawet twierdzą, że kontrowersyjnie. 

American Music Awards 2020 - stylizacje z czerwonego dywanu. Jak wyglądały Dua Lipa, Jennifer Lopez i Megan Fox? >>

Występ Jennifer Lopez był tak sexy, że chciano go ocenzurować! Zobacz wideo z gali American Music Awards 2020

Gwiazda na American Music Awards 2020 promowała swoje ostatnie single. "Pa' Ti" oraz "Lonely" Jennifer Lopez nagrała razem z Malumą i to właśnie z nim wokalistką wystąpiła na scenie. To był pierwszy raz, kiedy celebrytka zaśpiewała te piosenki na żywo. Na dodatek, oba utwory wchodzą w skład ścieżki dźwiękowej do ich wspólnego filmu "Marry Me". Oczywiście nie zabrakło też seksownych kostiumów i niezwykłej choreografii. Całość była tak naładowana emocjami, że zastanawiano się, czy przypadkiem nie trzeba tego ocenzurować! Amerykańskie media donoszą, że w reżyserce stacji ABC w pewnym momencie nikt nie wiedział co zrobić. Wielu dziennikarzy broni tego show twierdząc, że nie jest to nic więcej niż mogliśmy zobaczyć na podobnych galach w poprzednich latach. Też tak uważacie? Koniecznie zobaczcie show, które dała Jennifer Lopez i Maluma na AMA 2020:

"Marry Me" to historia o gwieździe muzyki,  która dowiaduje się, że jej partner ma romans. Chcąc zostawić to wszystko za sobą decyduje się zgodzić na oświadczyny fana, który trzyma na koncercie  plakat z napisem "wyjdź za mnie". Premiera zaplanowana jest na 14 maja 2021 roku. Oprócz Lopez i Malumy w produkcji pojawi się również Owen Wilson. Nagrywając scenę do tego tytułu, kilka miesięcy temu Jennifer została przyłapana w sukni ślubnej na ulicach Nowego Jorku